Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Can Sağ İken Yurt Vermeyiz Düşmana


Temmuz 2016 - 188. Sayı
Bu makale 2016-07-28 17:01:12 eklenmiş ve 1542 kez görüntülenmiştir.
Dr. Yasin Duran

15 Temmuzda zifiri bir karanlık olarak başlayan gece 16 Temmuz sabahı yüce Türk Milletini yazdığı kahramanlık destanı ile nur dolu bir aydınlığa dönüştü. 1071’de Sultan Alparslan’ın Malazgirt zaferi ile Anadolu sonsuza dek Türk yurdu haline gelince Anadolu’yu fetheden Müslüman Türkler artık sonsuza dek haçlı tapınak şövalyelerinin düşmanı ve hedefi haline gelmiştir. Bu nedenle önce Selçuklu Devleti defalarca Haçlı seferlerine maruz kalmıştır, ancak her seferinde haçlılara gereken ders verilmiştir.    

   

Daha sonra Osmanlı İmparatorluğu kurulmuş bundan sonrada sürekli Osmanlı üzerine haçlı seferleri düzenlemiş olup hepsinde de atalarımzdan derslerini almışlar. Fatih Sultan Mehmet İstanbul’u fethedip sonsuza dek Müslüman Türk şehri haline getirince tapınakçı haçlılar kudurmuş, dünyadaki tek hedefleri Müslüman Türk Milletini Anadoludan sürmek olmuş. 


Bu amaçla da sürekli hain planlar yapmışlar, ilk olarak da haince Sultan Fatih’i zehirleyerek şehit etmişlerdir ve sürekli Osmanlı üzerine oyunlar oynamışlardır.  Osmanlı üzerine en son ve büyük haçlı seferini Çanakkale üzerine bütün dünyayı toplayarak vahşi, hain, alçakça saldırı ile yapmışlarıdır. Çanakkalede yüce Türk Milleti yine büyüklüğünü göstererek yaklaşık 250 bin vatan evladını şehit vererek bu vahşi HAÇLILARI Çanakkaleden püskürterek  tarihe şanlı bir destan yazdılar ve bu cennet vatanı biz torunlarına armağan ettiler, o günlerde şehit olan ve gazi olan bütün dedelerimizi rahmetle anıyorum. Osmanlı İmparatorluğu yıkılıp, cCennet Anadolumuz haçlı- düşman çizmeleri ile kirlenmiş olup, yine yüce Türk Milleti bunu içine sindirememiş, bütün Anadolu da taşla, sopalarla, kazmalarla, kürklerle, işgalci haçlı ordularına direnmiş ve hepsini Anadoludan süpürmüş ve İstiklal harbini şanıyla şerefiyle kazanarak, yeni bir devlet Türkiye Cumhuriyetini kurmuştur. 


Haçlılar yine Türk Milletinden derslerini almış olup artık ne kadar güçlü orduları ile gelseler de bizi mağlup demeyeceklerini anlamış olup, bundan sonra kendileri savaşmaya gelmeyip içeriden bulacakları kanı bozuk vatan hainleri ile anlaşarak sürekli Türkiye Cumhuriyeti’nin büyümesini engellemeye, sürekli kaos çıkarmaya başlamışlardır. Ama bu yüce millet sürekli içerisinden Alparslanlar, Ertuğrul Gaziler, Fatih Sultan Mehmetler çıkarmayı bilmiştir. 


İşte 15 Temmuz gecesi yapılmaya çalışılan darbe teşebbüsü de bir HAÇLI SEFERİDİR, kimse zannetmesinki bu olay TSK içinde bir kısım subayın  Reisimiz, başkumandanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ortadan kaldırıp Cumhurbaşkanı, başbakan, bakan, vali, belediye başkanı …vs olma sevdasıdır, bu açık açık bir HAÇLI SEFERİDİR, Recep Tayyip Erdoğan’ı ortadan kaldırmak isteyenler  bu kanı bozuk vatan hainlerinden çok HAÇLILARDIR. BU darbeye teşebbüs eden teröristler şanlı ordumuzun askeri değil, HAÇLI TAPINAKÇI TERÖRİSTLERDİR, bu teröristlerin elebaşıda PENSİLVANYA ŞEYTANI  Gülen denilen YEZİDDİR.  Bu Yezid ve ona tapan HAŞHAŞİ  TERÖRİSTLERİ şanlı ordumuzun rütbelerini çalmış, silahlarını çalmış, tanklarını, helikopterlerini, uçaklarını çalmışlar ve bu silahları yüce Türk Milletine, Meclisine, Cumhurbaşkanlığı Külliyesine ve vatansever Polis ve Askerlerine karşı acımasızca kullanmışlardır.. 


Yine yüce TÜRK MİLLETİ bu haçlı teröristleri, ellerinde Al bayrağımız ile karşılarına dikilmiş, ordumuzun gerçek evlatları olan vatansever askerlerimiz ve vatansever polislerimizle birlikte hadlerini bildirmiştir, bu Milletin evladı olmaktan gurur duyurorum. 


Artık Çanakkale de ve Anadolu’nun her yerini kanları ile sulamış bize vatan olarak bırakmış şehitlerimiz yattıkları yerde daha rahat uyuyorlar. Ey yüce Türk Milleti bu topraklarda yatan atalarınız sizinle gurur duyuyor.


Biz yüce Türk Milleti, canımız sağ oldukça vatanımızı düşmana teslim etmedik, etmeyeceğiz, bunu iyi bilin haçlıların köpeği olan PENSİLVANYA ŞEYTANI VE ONUN KANI BOZUK HAŞHAŞİ TERÖRİSTLERİ VE DİĞER KANI BOZUKLAR. 


93 harbi sırasında Ruslar Kars’a girince, Çıldırlı Aşık Şenlik şu dizeler, dile getirmiş ve bu milletin sanatçısı nasıl olur göstermiştir, bu dizeler milletimizin kanını kabartmış, yine düşman üzerine canını vermek üzere hücum etmiştir. 93 KOÇAKLAMASI 

Ehli İslam olan işitsin bilsin 

Can sağ iken yurt vermeyiz düşmana, 

İsterse Uruset ne ki var gelsin, 

Can sağ iken yurt vermeyiz düşmana 


Kuşanın kılıcı, giyinin donu, 

Kavga bulutları sardı her yanı 

Doğdu koç yiğidin şan almak günü 

Can sağ iken yurt vermeyiz düşmana 


Asker olan bölük bölük bölünür. 

Sandınız mı ki Kars kalası alınır, 

Boz-atlar üstünde kılıç çalınır 

Can sağ iken yurt vermeyiz düşmana 


ŞENLİK, ne durursuz atları binin 

Sıyra, kılınç düşman üstüne dönün, 

Artacaktır şanı bu Al-Osman’ın

Can sağ iken yurt vermeyiz düşmana, 

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ