Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Sonunda Herşey Aslına Döner


Haziran 2016 - 187. Sayı
Bu makale 2016-06-24 17:18:49 eklenmiş ve 599 kez görüntülenmiştir.
İsmail Güzel

Siyaset üretemeyen lakin barbarlığı siyaset sanan malum ülkeler ne yapacağını şaşırdı.Batı umudunu teröre bağlamış durumda. Çıkarlarını terör üzerinden yürütmeye çalışan AB, karşılarında siyasi manevralar yapan dirayetli bir akıl ile karşılaştıkların da saçmalama konusunda üzerine düşeni fazlası ile yapıyor.

 

Türkiye’nin iç işlerine şu ya da bu bahaneler ile karışmayı kendine huy edinmiş Avrupa Birliği, terörle mücadele yasanı değiştir diyor. Aslında dediği şudur “Biz PKK’ya her çeşit silah mühimmat lojistik yardımları yapıyoruz.PKK cinayet şebekesi bizim için bölgede kaos oluştursun, Türkiye’nin elini zayıflatsın diye cinayetlerini işlerken siz Türk Devleti, adamlara bölgeyi dar ettiniz adamları perişan edip tükettiniz, planlarımızı alt üst ettiniz, bu şimdi olacak iş mi” diye hayıflanıyor.

 

Batı, siyasetine yüzlerce yıl boyun eğdikleri bu milletin ayağa kalkması ile gücün el değiştireceğini düşündükleri için her türlü elementi Türk Devletine karşı kullanmak dan bir salise bile geri kalmaz .

 

Avrupa Birliği adil değil,

 

Kendilerinden olmayana adaleti haram kılan batı, PKK’ya, DAEŞ’e, YPG’ye kısaca bölgede ki tüm terör guruplarına kendi çıkarları doğrultusunda silah sağlıyor. PKK’nın elindeki silahların üçte biri Alman, Kilis’e düşen roketler İngiliz. Kısaca batının Türkiye ile savaşı terör örgütleri üzerinden gerçekleşip devam etmekte.

 

Eski yöntemleri kullanarak Türkiye’yi kendince şekillendirmek ve diz çöktürmek isteyen, Ortadoğuya yön vermeye çalışan Avrupa, Türkiye’nin siyasi hamleleri ile artık bölgede istediğini eskisi gibi alamayacak.

 

Batı kurulan İslam Ordusuna karşı hamlesiz kaldı,

 

Tüm islam aleminin gözü kulağı Türkiye’de. Türk milleti hiç bir zaman buyruk altına girmedi. Bu millet her dönem devletini kurdu. Türkiye demek İslam Dünyası demek. Türkiye’yi çökertmek İslam’a darbe demek. Yeryüzünde İslam’a hizmet ve İslam alemini bir araya getirecek tek millet müslüman Türkler dir.

 

Bunlar batı tarafından net olarak biliniyor. Müslüman birliğinin liderliğini bir Türk’ün alması, İslam ordusunun kurulması, Türk topluluklarının kurduğu Turan Ordusu, Avrupayı dehşete düşürmekte.

 

Şayet bu coğrafyalar da birileri İslamın adını lekelemeye çalışan terör örgütlerine karşı bir şeyler yapacaksa, bunu yapmak, o terör örgütlerinin mağdur ettiği ülkelere düşer. Kurulan askeri gücün, İslam ülkelerinde devam eden terör faaliyetlerini bitirmek ve olabilecek diğer karışıklıkları kontrol altında tutmak, böylece minimal zarar ile ülkeyi normal düzene geçişi, malum ülkelerinde de sadece bu ülkelere ticaret ya da turist gibi gelip gitmesi sağlanmış olacak.

 

Ancak doğru olursan kazanırsın, ancak dik durursan kazanırsın, rüzgara göre eğilen, rüzgara göre yön değiştiren, kalıba göre şekil alan, ilke tanımayan, ahlak ve edep tanımayan hiçbir mücadele zafer kazanamaz, başarı sağlayamaz, menzile ulaşamaz.

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ