Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Men Dakka Dukka


Nisan 2016 - 185. sayı
Bu makale 2016-04-26 12:11:01 eklenmiş ve 727 kez görüntülenmiştir.
Cemil Selçuk YILDIRIM

DUKKA Çalma kapımı çalarlar kapını, kötülük eden kötülük bulur, bugün bana yarın sana manasında bir deyiş halk dilinde ‘‘Men dakka dukka’’. Sezonun sonu yaklaşmakta büyük bir olasılıkla şampiyon matematiksel olarak olmasa da zihinlerde belli. Belkide dergimiz sizin elinize ulaştığında şampiyon belli de olmuş olacak. Bu satırları yazdığım sıralarda Fenerbahçe’mize şike kumpasını hazırlayanlara operasyon yapılmaya başlamıştı. Tabi operasyon ne kadar büyür bilgi sahibi değiliz fakat bunları basından takip ettikçe başlığa konu olan kelime cümle aklıma geldi ‘’kötülük eden kötülük bulur’’. Bu süreçlerin Fenerbahçe’mize ne kadar zarar verdiği ortada. 


Klübe büyük emeği geçen fakat bir o kadar da zarar veren Aziz Yıldırım belkide Fenerbahçe’ye veda edecekken bu süreç yaşandı ve zor zamanda terketmek olmaz diye Aziz başkan koltuğunu korudu. Ama artık futbol takımına ve klübe ne kadar zarar verdiği ortadır ve acilen bırakmalıdır. 


Türk futbolu bulaşıcı hastalık gibi birbirine kötü özelliklerini bulatştırmakta maalesef klübler kötü yönetilmektedir. Ne zaman klüblerimizi iyi yönetmeyi başarırsak Türk futbolu da gelişir ve yeni başarılar elde eder. Yoksa bu kervan böyle gitmez bizden söylemesi vesselam.

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ