Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Anlamlı Galibiyetler


Şubat 2016 - 183.Sayı
Bu makale 2016-02-25 13:46:57 eklenmiş ve 612 kez görüntülenmiştir.
Cemil Selçuk YILDIRIM

Fenerbahçe taraftarları Lokomotiv Moskova maçı sonucundan dolayı çok mutludur. Aslında benim gibi düşünen yani sınırlarımızı geçtikten sonra renk ayırt etmeden bu ülkenin takımlarını destekleyenler içinde Ruslar karşısında Fenerbahçe’nin aldığı galibiyet sevindirici oldu. Özellikle son günlerde meydana gelen sıkıntıların yaşandığı dönemde bu sonucu anlamlı bir galibiyet olarak görebiliriz. 


Bu sezon izlediğimiz en kararlı Fenerbahçe performansıydı. Bundan daha iyisini yapabilir Fenerbahçe takımı fakat takım oyununda bunu ortaya koyamıyordu. Yüksek efor ve sürekli hücumu düşünen bir takım oluşturmuş olmamıza rağmen bunu sahaya yansıtamadığımız için yavan tatsız ve tuzsuz bir futbolu sergileyen Lokomotiv Moskova maçında Fenerbahçe piranha gibi saldırdı ve neticesini aldı. Fenerbahçe bu oyunun üzerine koyduğu sürece ligde ve UEFA’da iddasını sonuna kadar devam ettirir. 


Bu maçın sonucu çok önemliydi. Neden bu cümleyi kullandım. Eğer maç sonunda formasını çıkararak altındaki Putin resmini seyircilere sergileyen futbolcu burada ismini dahi zikretmiyorum çünkü önemi yok eğer Fenerbahçeye gol atıp birde yenik duruma düştüğümüzde çıkarsaydı formasını Rus uçağını düşürmekten daha büyük olaylar ortaya çıkaracak ve başımızı belaya sokacaktı. Olayın açık bir provakasyon olduğu ortadadır. Bir belanın eşiğinden döndük çok şükür. Bununla beraber rövanşıda kaybetmeden alırsa Fenerbahçe ülkemize tüm sıkıntılara rağmen büyük mutluluk yaşatacağı aşikar. Fenerbahçe bunu yapabilecek kabiliyette ve güçte bir takımdır. Bunu yapacak ve bizleri gururlandıracaklar inşallah.

Hayırlı seyirler ve işler dileğiyle

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ