Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Kartal Gol Gol Gol


Ekim 2015 - 179.Sayı
Bu makale 2015-11-04 13:56:41 eklenmiş ve 958 kez görüntülenmiştir.
Baba Tahir ŞEREFOĞLU

Yukarıda kullanmış olduğumum başlık son yıllarda Beşiktaş tribünlerinin ahenkli şarkısı. Gerçekten stadda olup da bu tezehhurrat başladığında kan akışı değişmeyen taraftar ve futbolcu yoktur sanırım. Beşiktaş taraftarının inanılmaz heyecanı bu tezehhuratla pik noktasına ulaşıyor. Birde takım ahenkli futbol oynadığı zaman taraftar için keyifli bir seyir başlıyor. Kartalımız birkaç senedir stad yıkılıp yenisi yapılana kadar bir kanadı kırık uçmakta. Fakat Demirören enkazını akıllı bir şekilde yapılandıran Başkan Fikret Orman kulubü akıllı yöneterek geleceğe hazırlıyor.

 

Futbol ekonomi ile döndüğü için akıllı operasyonlardan birini daha sessiz sedasız bitirdi. Denizbank ile 5 yıllık sözleşme imzalandığını borsaya bildirdi. Anlaşmaya göre Siyah-Beyazlılar 4.5 milyon dolar kazanacak.


Beşiktaş Kulübü, 4,5 milyon Abd Doları karşılığında Denizbank ile reklam hakları sözleşmesi imzaladı. Buna stadda bittiğinde her maç dolu trubünle kasasını dolduran bir Beşiktaş göreceğiz. Futbol takımına geri dönersek bu sezon mevcut performanslarla Şampiyonluk için açık ara önde gözüküyoruz. Ligin en iyi ve formda santroforu Gomez bizde.

 

Ayrıca Quarezma’nın perfermansı etkileyici ayrıca maçın kaderini değiştirebilecek Gökhan , Oguzhan, Sosa ve Kerim gibi futbolcuların yanında Atiba ve Beck gibi kusursuz oynayan oyuncularla neticeye olaşacağımızı umut ediyorum. Gelecek aya puan farkını artırmış rakiplerimizle farkı açmış olmak dileğiyle.

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ