Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Beşiktaş' a Önce Disiplin Lazım


Eylül 2015 - 178. Sayı
Bu makale 2015-10-12 16:14:08 eklenmiş ve 899 kez görüntülenmiştir.
Baba Tahir ŞEREFOĞLU

Sevgili dostlar Beşiktaş yazarımız gezgin Mehmet Elifoğlu beyin uzakdoğu  seyahati nedeniyle dergi editoryasının araması ile bu ay sizlerle Beşiktaş sohbetini yapmak bizlere düştü. 

 

Her daim dergimizin ve Kartalımızın hizmetinde olduğumuz için sizlerle iki kelam edelim. Sinop’da  Yayladaki evimde Beşiktaş’ın Avrupa ligi maçını seyretmeye  hazırlanırken  malumunuz ülkedeki tatsız terör eylemlerinin moral bozukluğu ile buruk buruk seyre başlarken Beşiktaş’dan tüm bu olumsuzluklara merhem olması için tabiki yenmesini istiyordum. Tabi ki kazanmak ve puan önemli Beşiktaşımızı  Arnavutluk takımı Skenderbeu  galibiyeti için tebrik etmek lazım. 


Malumunuz diğer Türk takımları Fenerbahçe ve Galatasaray’ın mağlubiyetleri yanında yine bir miktar yüreklere su serpti Beşiktaş. Fakat benim eleştirim bu kadar zayıf bir takım karşısında kaçan goller ve meşhur hastalık şımarıklığın devam etmesi. Eğer kendilerine gelmez ve devam ederse bu kadar bireysel futbola yatkın kabiliyetli yetenekli futbulculardan kurulu takımdan bir cacık olmaz. Eğer Şenol Güneş takımı disipline eder ve iyi organizasyon yaparsa Beşiktaş’ın  Avrupa ve ligde başarısı kaçınılmaz olur. Ne diyelim Arnavut maçında İskender kebap başlığı atmak isterdik velakin iskenderin tereyağı az geldi. 

Lig zor ve yoğun geçeceğe benziyor Şımarıklığa gerek yok .Önce disiplin diyorum. Selam ve sevgilerle Allaha emanet olun. Bütün okurlarımızın buradan Kurban bayramını kutlarım.

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ