Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Q7 Nin Ustalık Dönemiyle Yeni Sezona Merhaba Güle Güle Demba Ba.


Temmuz 2015 - 176.Sayı
Bu makale 2015-08-03 13:35:47 eklenmiş ve 1048 kez görüntülenmiştir.
Baba Tahir ŞEREFOĞLU

Beşiktaşımız bu yeni sezona başlarken özellikle Fenerbahçe ve Galatasaray’ın yapmış olduğu flaş  transfere henüz cevap verip transfer yapmadı. 

Her ne kadar kadro yerinde kalsada geçen sezondan eksikleri ortada iken birde santraforu Demba Ba nın Çin kulubüne transferi ile özellikle o mevkiyde diğer mevkilere de  taraftarın transfer beklentisi artı şu aralar Alman golcü Mario Gomez ile her konuda anlaşmaya varsa da Fiorentina ile bir türlü orta yol bulunamadı. Mario Gomez, şu anda takımının ABD kampında bulunuyor. 

Bu arada çok iyi transferi sessiz sedasız gerçekleştirdi Beşiktaşımız Brezilyalı stoper Rhodolfo’nun işini bitirdi. Tabi taraftar açısından futbol şovu nedeniyle  (Q7) Querezma taransferi’nin gerçekleşmiş olması muhteşem oldu. Kaprisli futbolcu sınıfında gösterilen Q7 tipinde futbolcuları kadroda 

değerlendirmek Teknik direktör Şenol Güneş için biraz zor olsa gerek. Fakat Beşiktaş açısından ilk gelişinin üçte bir maliyetine mal olması Q7 açısından da üç senelik yaşlanmanın getirdiği olgunlukla ustalık döneminde Beşiktaş’ımıza yararlı olacağına inanıyorum. 

Yönetiminde bu sene hayırlısı ile hizmete girecek Vodofone Arena stadımızla gelirleri artırıp stadın getireceği atmosfer ve sehircimizin inanılmaz coşkusuyla tekrar Şampiyonluğun açıkara favorisi olacağına inanıyorum bekleyip göreceğiz  bakalım yeni sezon bize neler getirecek.


Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ