Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Ve Yine Yeniden Lig Tekrar Başlarken


Haziran 2015 - 175.Sayı
Bu makale 2015-07-07 16:02:28 eklenmiş ve 844 kez görüntülenmiştir.
Cemil Selçuk YILDIRIM

Ligler bitti Geçen sezonun şampiyonu ve kupayı kaldıran Galatasaray oldu. Galatasarayı ve tüm taraftarını kutluyorum. Fenerbahçe taraftarımıza üzülmemeleri tavsiye ederim. Gerçi tesadüf eseri yurt dışında olmam sebebi ile Galatasarayın şampiyonluk kupasını kaldırışını görmedim. 

Benim için belki biraz teselli oldu Lakin bu sonucu değiştirmiyor. Bu arada Fenerbahçe kongresi oldu ve Aziz Yıldırım tekrar başkan seçildi. Geçenlerde başkan transfer görüşmeleri için yurt dışından dönerken bir taraftara şampiyonluk iki gün konuşuldu bitti siz yeni sezon bomba transferlerimizi seyredin diyerek yeniden illizyona başlamış. Başkan böyle diyor fakat adamlar dördüncü yıldızı taktı.

 Gelelim Fenerbahçe’nin yaptıklarına Aziz Yıldırım’ın en başarılı olduğu altyapıyı tamamlayıp profosyenel klüp olmanın gereği sportif menejerlik için takımın başına uzun yıllar İnter’de sportif direktörlük yapan Giuliano Terraneo’yu getirdi. Ardından da teknik direktör İsmail Kartal’ın yerine Portekizli Vitor Pereira’yı getirdi. Takımdan ayrılacaklar zaten aşağı yukarı belli idi. 

Fenerbahçe’de Galatasaray’a otuzbeş metreden attığı golün sermayesini beş senedir yiyen taraftara saç baş yolduran Selçuk Şahin ayrıldı. Onunla beraber sözleşme yenilenmeyen Bekir, Egemen, Kuyt, Alves, Vebo, Serdar, M.Topuz  ve yedek kaleci Mert artık takımda olmayacaklar. Püsküllü bela Krasic ve Emenikenin’de artık bu takımda olmayacağı kesin. Onların yerine Şener,Kjaer ve Bursa’da başarılı bir sezon geçiren forvet Fernando transfer edildi. Transfer dedikodularında Nani ile görüşülürken bir kaleci ve santroforun daha transfer edileceğinden bahsediliyor bakalım haydi hayırlısı. 

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ