Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Hem Fenerbahçe’ye Hem Ülkemize Geçmiş Olsun


Nisan 2015 - 173.Sayı
Bu makale 2015-05-05 13:28:31 eklenmiş ve 793 kez görüntülenmiştir.
Reha Mirsad KARTAL

Malumunuz 4 Nisan Cumartesi  günü Rize’den dönmekte olan Fenerbahçe Otobüsüne faili meçhul bir silahlı saldırıda bulunuldu. İşte bende sevgili okurlarım Fenerbahçe ye yapılan bu silahlı saldırıdan hemen sonra ki 1 saat ve takip eden gün içinde içerisinde sosyal paylaşım hesabımda yazmış olduğum yazılarımı sizlerle de paylaşmak istedim… Bakalım siz nasıl bulacaksınız?

1.Paylaşım - Eğer şu an da haber ajanslarının geçtiği doğru ise (ki öyle gözüküyor)Rize’den Trabzon’a gitmekte olan Fenerbahçe otobüsüne Silahlı saldırı olmuş. Milyonlarca taraftarı olan bir otobüsün şöförünü kurşunlamanın Çağlayan Adliyesinde savcı katletmek veya Türkiye genelinde elektrik sistemine siber saldırı yapmak arasında fark yoktur. Bu düpedüz provokasyondur 40 Fenerbahçelinin canına kastetmek ülkeyi yeni bir KAOS a sürüklemektir. Hiç kimse bu silahlı saldırıyı bir Trabzon Fenerbahçe rekabetine bağlamasın!

2.Paylaşım - Bu Türkiye Cumhuriyetinin huzuruna yeni bir saldırıdır. Bu kurşunları Fenerbahçe otobüsüne kim sıktı ise Devlet yakalasın ve ellerini kollarını kırsın! Ne bu ya. Bu kadar kolay mı ülkeyi karıştırmak? ÜST AKIL! Şeytanın bile aklına gelemeyecek planlar yapıyorsun ama başaramayacaksın bu kez!

3.Paylaşım - Bu olayı küçümsemeyin. Fenerbahçe otobüsüne yapılan bu saldırı İç savaş provasıdır. Düşünsenize Allah Muhafaza onlarca Fenerbahçeli oyuncunun öldüğünü? Tüm Fenerbahçe camiasını sokağa dökmek için hem de Trabzon gibi Hassas bir şehre karşı. HafizanAllah. Allah ülkemizi Üst aklın ve iblislerinin şerrinden muhafaza eylesin. Hem Fenerbahçe ye hem tüm ülkemize geçmiş olsun.

 4.Paylaşım - Hem Trabzonspor Kulübünden hem Galatasaray Kulübünden Fenerbahçe Futbol takımı otobüsüne yapılan bu alçakça saldırıya sert kınamalar geliyor.    Bu tip saldırılar millet olarak bizi birbirimize düşürmek için Üst Akıl tarafından yapılan şeytani planlardır. Sakın olayı Futbol fanatizmi içerisinde değerlendirmeyelim. Olay hepimize tüm Milletimize yapılan alçakça bir saldırıdır. Oyuna gelmiyoruz ve birliğimizi muhafaza ediyoruz inşallah.

 5.Paylaşım - Dün Fenerbahçe otobüsüne yapılan ve şoförün silahla vurulması ile neticelenip büyük bir felaketten kurtulunduğu olayı FUTBOL REKABETİ veya FANATİZMİ içerisinde değerlendiren kim varsa etrafınızda yüzüne tükürün ve susturun... Ya Ahmaktır ya da Ajan Provokatördür.    Bu saldırı iç savaş çıkması için yaptırılmıştır ve Üst Aklın eseridir. Şehit olan Savcımızın cinayetinden çok daha büyük bir Provokasyon ajitasyondur. Fenerbahçe otobüsüne sıkılan Kurşun aslında Millet olarak hepimize sıkılmıştır. Olayın Futbolla falan alakası yoktur. Aklımızı başımıza alalım. Ahmakça Yorumlardan ve Ajitasyondan uzak duralım.

6.Paylaşım - Çok Karadenizli arkadaşım var kan davası güden sülalelere mensup. Yaptıkları güttükleri kan davaları on yıllarca sürmüş hem de. Bu davaları ne kadar Batıl olmuş olsa da bu Batıl Kan Davalarının bile bir raconu ve düsturu vardır. Mesela evine gelen kan düşmanı misafir kabul edilir ve kurşun sıkılmaz saldırılmaz. Başka yerde karşılanır ve kavgaya devam edilir derlerdi.  

Bir Trabzonluya hele de yoldan geçen sivil otobüse masum insanlara pusu kurduğunu iddia edip kahpece kurşun sıkmayı münasip görmek Trabzonluya da Karadenizliye de BÜHTANDIR.  

Bu ancak üst aklın bir projesidir. Ne Trabzonlumuz ne Fenerbahçelimiz bu oyuna gelmez.. Devlet devletliğini yapsın ve bu oyunu bozsun. Suçluları bulsun ve cezasını devlet kessin. Millet olarak talebimiz budur...  

Evet sevgili okurlarım; saldırıdan sonra 1 saat içerisinde sosyal medyada Fenerbahçe Spor Kulübümüze yapılan alçak suikast için yorumlarım bunlar.

 

Tarih her şeyin şahidi olacaktır.

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ