Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Şampiyonluk Yarışı Yeni Baştan


Mart 2015 - 172.Sayı
Bu makale 2015-04-01 18:17:16 eklenmiş ve 699 kez görüntülenmiştir.
Cemil Selçuk YILDIRIM

Sevgili okurlarım uzun bir aradan sonra merhaba. İşlerim nedeni ile uzun bir süre yurtdışında olduğumdan her ay sizlerle paylaştığım yazılarıma ara vermiştim.


Tabi buna rağmen Teknik Elektrik Postasındaki Fenerbahçe cephesi boş kalmadı. Elektrik piyasamızın sağlam Fenerbahçelilerinden Kemal Doğaner bu boşluğu fazlasıyla doldurdu.

 

Yurt dışında olduğum sürelerde tabi ki Fenerbahçe’mizin bütün maçlarını takip ettim. Türkiye’ye döndüğüm hafta Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini canlı seyretmek nasip oldu. 


Fenerbahçe'nin cezası nedeniyle her iki kale arkası tribün de seyirciye kapalı. Ancak numaralı ve maraton tribünlerinde biletlerin tükenmemesi, hatta kombine kart sahibi bazı taraftarların koltuklarının da boş kalması futbol açısından düşündürücü idi.


Maçın geneline baktığımızda her iki takımında şampiyonluğa koşması sebebi ile maç çekişmeli devam etti ise de Beşiktaş’ın aklının iki gün önce kaçan Avrupa turunun etkisi çoktu. 


   Sonuçta konsantre olan takım golünü 90+1 dede olsa atarak maçı kendi lehine çevirip şampiyonluk yarışından kopmamış aşağı yukarı şartları eşitlemiş oldu.


Geride kalan maçların sonucunda Fenerbahçe Fikstür olarak avantajlı inşallah ipi göğüsleyecek gibi görünüyor. 


   Son olarak bu maçta meydana gelen Emenike seyirci polemiğinde seyirci haklıdır. Sen milyonlarca doları cebe atacaksın bu paranın karşılığı gol atmaya gelince atamayacak sonra ağlayıp sızlayacak kapris yapacaksın.


Kusura bakma Emenike kardeş ya görevini yaparsın yoksa senin kaprisini kimse çekmez üstelik Fenerbahçe gibi büyük kulüpte. Sezon sonu seni kulüp yarı fiyatına sepetler. 


   Benden söylemesi. Önümüzdeki ay görüşmek üzere hayırlı işler iyi futbol seyirleri dilerim.

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ