Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Bizim Üzerimize İngiliz Gibi Değil Bizim Gibi Görünenlerle Geldiler Hep!


Mart 2015 - 172.Sayı
Bu makale 2015-03-31 12:47:19 eklenmiş ve 753 kez görüntülenmiştir.
Reha Mirsad KARTAL

   Tükiye basınında öyle bir kesim var ki (bana göre %75 lik) gayet saldırgan ve siyasi yelpazesi en sağından en soluna kadar geniş bir muhtevaya sahiptir. 

  Bu geniş yelpaze bile bizim millet olarak ne kadar azgın bir güruhla karşı karşıya olduğumuzun bir göstergesidir.

   Düşünsenize AGOS Gazetesi ’de saldırıyor Milli İradeye Ortadoğu Gazetesi’de, Aydınlık Gazetesi ‘de, Milli Gazete ’de, Sözcü Gazetesi ’de, Cumhuriyet Gazetesi ’de saldırıyor Recep Tayyip Erdoğan’a. Haşhaşi basını da vuruyor Yahudi Pravdası olan Siyonizm’in resmi temsilcisi de, Kemalist- Komünist kırması ucubelerde. 

   Aynı Sultan Abdülhamit dönemindeki gibi geliyorlar Milletin Meşruiyetin ve seçtiğimiz liderimizin üstüne! Bazen topluca, bazen tek tek ama ağızları salya sümük saldırıyorlar! Düşünsenize Baskın Oran ile Devlet Bahçeli aynı cephede ve milletin iradesine sıkıyorlar! 

   Sözde Kürtleri temsil ediyorum diyen partinin eş başkanı sinsi suratı ile CNN Türk gibi beyaz Türk kanallarında Kürtlere, Müslümanlara ihanet ediyor! 

   Yazıklar olsun senin gibi Elâzığ’dan çıkmış bir evladı vatana! Nasıl sattın bu kadar Anadolu insanının mücadelesini Selocan? Pes diyorum sana. 

Farklı söylemlerde bulunsanız da MHP ile aynı safta mücadele ettiniz ya Selocan.

   Şiddet yasasında ki direncinizde bunu gördük. Ama and olsun ki bu millet Türk’ü ile Kürt’ü ile Recep Tayyip Erdoğan’ı Abdülhamit’in yalnızlığında bırakmayacak ve bırakmıyor da Selocan. 

5 milyon baskı sayısı olduğu her pazartesi yazılan basının, 4 milyonu Okyanus medyasına ait!


   O zaman nerede kaldı Yandaş dediğiniz medya! Demek ki başaramamış daha Sayın Recep Tayyip Erdoğan gerektiği gibi milletinin yanında olan medyasını hazırlamayı! Daha çok ekmek yememiz lazım demek ki? Çok mu şaşırdınız küfür cephesinin içerisinde İslamcı bazı gazetelerinde olmasına? Niye Abdülhamit’i indirirken de aynısı olmamış mıydı? 

   Ergün Diler usta demiyor mu devamlı? Bizim üzerimize İngiliz gibi değil bizim gibi görünenlerle geldiler hep!

 Okuyun Abdülhamit Han’ın hal edilme metnini. Görün altında ki İslamcıların diğer Küffar ile yan yana imzalarını. Şimdi burada saymayayım sevip saydığımız isimleri tekrar! 


Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ