Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Canımızın Yandığı Can ÖZGECAN


Şubat 2015 - 171.Sayı
Bu makale 2015-02-27 13:52:27 eklenmiş ve 994 kez görüntülenmiştir.
Necmi HİLALOĞLU

Defalarca da olsa tekrarlayacağım. Cezalandırılmayan ya da eksik cezalandırılan suçlar tekrar eder. Bu her konu için geçerlidir. Tecavüzün cezasını vermezseniz Minimuma inmez. Darbecinin cezasını vermezseniz tekrar eder. Sapık ilişkiyi meşru gösterirseniz diğer sapık davranışlar da cesaret bulur. İdam cezasının kalkması için bu ülkede yıllarca mücadele edenler şimdi tecavüzlerden neden korkuyoruz diye yaygara yapıyorlar? 


Tecavüz dünyanın en aşağılık suçudur. Cezası da tüm makul sistemlerde idamdır. Hangi anne –baba kendini Özgecan kızımızın ailesinin yerine koyar da idam veya kısas istemez. 


Türkiye’de meri hukuk, cezaları yeterince verememekte adaleti sağlayamamaktadır. Bu batılı ülkelerde de aynısıdır. Yalan mı? İnkar edebilirmiyiz? Batı da, Amerika da, İskandinavya ülkelerinde tecavüz kat be kat fazladır. Sapıklık ve tecavüz batı da daha yaygındır. Sınırsız cinsel teşvik insanları sapıklığa itmektedir. Batı; eş cinsel evliliği hatta ensesti dahi teşvik etmektedir. Bunlar yani bu serbestiyet tecavüz dahil her türlü sapıklığı körüklemektedir.


Ancak ne acı ki tüm bu sapıklıkların, günahların, suçların tek ilacı olan İslam ve İslami hayat tarzı mütedeyyin ve muhafazakar yaşam şekli ülkemizdeki belli bir zihniyet tarafından (HAŞA!) sorumlu olarak gösterilmeye çalışılmaktadır. 


Gezi parkında, Taksimde çadırlarda pislik içerisinde gay, lezbiyen ve sex işçisi kölelerle eylem yapan gezi Vandallarının şimdi tecavüz vakalarından şikayete ne kadar hakkı vardır.

Tecavüze uğrayan Özgecan bizim evladımızdır. Canı yanan biziz. Meydanlarda göbek atan Kahpe Gezi Zihniyeti Özgecan istismarı yapamaz. Onları bu millet tanıyor. Azınlık ve sapık bir güruhtur. Evlatlarımızı bu sapık saldırılardan korumanın yolu İslam Hukukunun Tatbik edilmesidir. Yani Kısasa Kısas. Kasden Adam öldürenin, tecavüz edenin, haneye tecavüzün cezaları İslam Hukukunda bellidir. Kısas da bizim için hayat vardır. Yoksa hepimiz biliyoruz ki Özgecan’ ın sapık katilleri o cezaevinden sağ çıkamazlar, bunu herkes biliyor. Aslolan bunu devletin hukuk içerisinde tatbik etmesidir. Hukuk kişilere değil devlet otoritesine icra ettirilmelidir. İdam geri gelmeli Türk Ceza Hukuk’ u ilahi öğretileri temel almalıdır .

Diğer yazıları...
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ