Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

HEXA LIGHT Abdullah Tayyip Olçok Gençlik Merkezini Aydınlattı


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektrik Postası - 239sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-10-31 11:39:01 eklenmiş ve 6299 kez görüntülenmiştir.

Derince Belediyesi tarafından hayata geçirilen Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi gerçekleştirilen törenle açıldı.


Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün 41 seçim vaadi arasında yer alan Abdullah Tayyip Olçok Gençlik Merkezi’nin açılış töreni Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Sami Çakır, Cemil Yaman  ve Mehmet Akif Yılmaz, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, ilçe belediye başkanları, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Ümit İlbayı, Spor TOTO Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Garnizon Karargah Komutanı Yarbay Hikmet Düzgün ve ilçe halkının katılımlarıyla gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Gençlik Merkezi, protokol konuşmaları sonrasında İl Müftüsü Sinan Cihan tarafından edilen dualarla birlikte hizmete açıldı.


Gençlerimiz geleceğimizdir

Abdullah Tayyip Olçok Gençlik Merkezi açılışında konuklara ilk olarak Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün hitap etti. 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği bir merkez inşa ettiklerini belirten Başkan Aygün, Gençlerimiz geleceğimizdir dedik. Gençlik ve Spor Merkezi projemizi hayata geçirdik. Projemize 15 Temmuz’da darbeci hainlere karşı canını ortaya koyan genç şehitlerimizden Abdullah Tayyip Olçok’un adını verdik. İnşallah bu merkezimizde, Abdullah Tayyip Olçok gibi vatanına, milletine, bayrağına bağlı olarak yetişen gençler, ülkemizin aydınlık yarınlarının teminatı olacak. Bu alanın bize tahsis edilmesinde büyük emeği olan önceki dönem Başbakan Yardımcımız Sayın Fikri Işık Bey’e huzurlarınızda teşekkür ediyorum dedi


Eğitim ve Sporun yeni Merkezi

Merkezle birlikte gençlerin eğitim hayatına katkıda bulunacaklarını aktaran Başkan Aygün, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun kıymetli destekleriyle 30 bin metre kare alana inşa ettiğimiz projemiz ilçemizde eğitim ve sporun yeni merkezi olacak. Kendilerine Derince halkım ve gençler adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu projemizin her aşamasında emeği olan belediye personelimize ve işini özenle yapan müteahhit firması yönetici ve çalışanlarına buradan teşekkür ediyorum. Yeşil alanları ve doğal güzellikleri ile Gençlik Merkezimizi inşa ederken çocuklarımız ve gençlerimiz için her şeyi düşündük. Kütüphane, derslikler, özel ders çalışma odaları ve bilgisayar odasının yer aldığı 2 katlı Gençlik Merkezimizle öğrencilerimizin eğitim hayatına katkıda bulunuyoruz dedi.

ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 240
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ