Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Multitek İnterkom Sistemleri İle Ortak Kapı Açma Şifresi Kullanmaya Son


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektrik Postası - 239sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-10-31 11:32:06 eklenmiş ve 6351 kez görüntülenmiştir.

Apartmanınızın giriş şifresi nedir? 1234? 4444? 1453? 1923? 


Multitek bünyesinde bulunan Ar&Ge Merkezinde yerli ve milli olarak ürettiğimiz interkom sistemleri ile güvenliğinizi herkesten çok düşünüyoruz! Site girişlerinde, bina girişlerinde veya Multitek kapı paneli kullanılan tüm alanlarda dairenize özel şifre tanımlayın, davetsiz misafirlere geçit vermeyin! 


Apartman konuşma sistemlerinin kullanımı günümüzde oldukça yaygındır ve sürekli yeni teknolojiye ayak uydurmaktadır. Gün geçtikçe görüntülü, cep telefonundan sürekli ulaşılabilen sistemler hayatımıza girmektedir. Tüm gelişmelerin tek bir sebebi var: GÜVENLİK. Güvenlik sebebi ile yapılan bunca yatırımın herkesin bildiği bir şifre ile kullanılması sistemin mantığına aykırıdır. Multitek sistemlerde asla bir başlangıç şifresi bulunmaz (örn. 1234).


Herkes tarafından bilinen kapı açma şifrelerine, apartmanınıza herkesin girip çıktığı, güvenliğinizin olmadığı günlere veda edin. Artık kimse 1234, 4444, 1453 vb. tuşlayarak binanıza giremez. Multitek olarak şifre belirlemenin kritik bir iş olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple Multitek sistemlerde; ardışık sayılar (1234), tekrar eden rakamlar (4444) veya önemli tarihler (1453, 1923) kapı açma şifresi olarak belirlenemez! Multitek interkom sistemlerini rakiplerinden ayıran ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlayan özellik; her daire için özel kapı açma şifresi tanımlayın.


Hem Multibus olarak adlandırdığımız analog tip interkom sistemlerimizde, hem de IP interkom sistemlerimizin hepsinde her daireye özel kapı açma şifresi tanımlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Hem de bu şifreyi apartman görevlisi, teknik servis veya site yöneticisi gibi hiçbir 3. şahsa bilgi vermeden, daire içinde bulunan monitörünüzden kendiniz belirleyebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.


Güvenliğinizi riske atmayın, Multitek kullanın. Çünkü sizi ve güvenliğinizi düşünüyoruz! 


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 240
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ