Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Legrand Türkiye Online Eğitimlerle Sektörün Gelişimine Katkı Sağlamaya Devam Ediyor

Sektörün gelişmesi adına Legrand Türkiye, Mayıs 2020 tarihinden itibaren 1.250’nin üzerinde sektör çalışanına ürün, sistem ve projelerini anlatmak için online eğitim verdi.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektrik Postası - 239sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-10-31 11:31:23 eklenmiş ve 6328 kez görüntülenmiştir.

Pandemi sürecinde dijital dönüşüm ile birlikte yeni kavramlar ve yeni bir düzen kazanan iş dünyası online eğitimlerle birlikte daha fazla verimlilik alanı elde ediyor. Sektörün gelişimine katkı sağlayan ve bu konuda her zaman öncü olan Legrand Türkiye, Mayıs 2020 tarihinden itibaren toplamda 1.250’nin üzerinde sektör çalışanına ürün, sistem ve projelerini anlatmak için online eğitim verdi.


Bugüne kadar (IoT) nesnelerin interneti, ev otomasyonu, şalt ürün portföyü, ses ve görüntü aktarım teknolojileri, ofis çözümleri, anahtar priz serileri, statik ve dinamik UPS, yapısal kablolama ve data center çözümleri gibi birçok eğitim veren Ülke Pazarlama Direktörlüğü Eğitim Birimi, sektörün hızla gelişmesine katkı sağlamak amacıyla ilerliyor. Teknik anlamda yeni ürün ve sistemleri anlatan Eğitim Birimi, aynı zamanda Legrand’ın bugüne kadar piyasaya sunduğu ürünlerin tasarlanmasından üretim aşamasına kadar birçok heyecan verici bilgiyi de katılımcılarıyla paylaşıyor. Legrand’ın tüm ürün ve sistem çözümleri online ortamda aktif bir şekilde sergilenirken eğitime katılanlarda sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor.


Elektrik, enerji ve teknoloji sektörü hızla değişirken online eğitimlerle birlikte inovasyon ve teknolojik çözümler hakkında bilgi edinmek herkes için büyük bir gelişim fırsatı oluyor. Bu doğrultuda Legrand Türkiye öğrendiklerini, sunduğu çözümleri sektörle teorik ve pratik eğitimlerle paylaşıyor. 


Detaylı bilgi için egitim_turkey@legrand.com.tr adresine mail atabilirsiniz.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 240
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ