Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Wanda Vista İstanbul’da Günsan Elektrik imzası

Anahtar, priz ve elektrik ekipmanları alanında yenilikçi ürünleriyle prestijli projelerin de tercihi olan Günsan Elektrik, İstanbul’da Wanda Vista otel ve rezidans projesinde de yerini aldı. Mar Yapı, ünlü tasarımcı Philippe Starck ve dünyanın sayılı otelcilik gruplarından Wanda Hotels & Resorts’u aynı kompleks içerisinde bir araya getiren Wanda Vista İstanbul projesinde, Günsan’ın İtalyan stilini yansıtan Modüler serisinden siyah renk tercih edildi.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektrik Postası - 239sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-10-31 11:28:25 eklenmiş ve 6737 kez görüntülenmiştir.

Anahtar, priz ve elektrik ekipmanları alanında yenilikçi ürünleriyle prestijli projelerin de tercihi olan Günsan Elektrik, İstanbul’da Wanda Vista otel ve rezidans projesinde de yerini aldı. Mar Yapı, ünlü tasarımcı Philippe Starck ve dünyanın sayılı otelcilik gruplarından Wanda Hotels & Resorts’u aynı kompleks içerisinde bir araya getiren Wanda Vista İstanbul projesinde,  Günsan’ın İtalyan stilini yansıtan Modüler serisinden siyah renk tercih edildi.


Anahtar, priz, çerçeve gibi elektrik ekipmanları konut, otel, rezidans gibi yaşam alanlarında dekorasyonu tamamlayan en önemli unsurların başında geliyor.  Türkiye’nin dört bir yanındaki önemli konut, otel ve inşaat projelerinde ürünleriyle yer alan Günsan, İtalyan stili Modüler serisi siyah anahtar çerçeveleri ile İstanbul’da yapımı süren Wanda Vista otel ve rezidans projesine de şık ve zarif bir görünüm kattı. Wanda Vista İstanbul’da Günsan Modüler serisinin siyah renkli ürünleri tercih edildi.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ