Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Atatürk'ü hedef alan Kaftancıoğlu'na tek laf edemedi

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Atatürk'ü hedef alan açıklamaları parti içinde derin çatlağa neden oldu. Partililerin yoğun tepki gösterdiği Kaftancıoğlu'na karşı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu an itibariyle sessizliğini koruyor...
Bu haber 2020-09-14 09:06:23 eklenmiş ve 309 kez görüntülenmiştir.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun, Atatürk’e 'Atatürk' demek yerine Gazi Mustafa Kemal demeyi tercih ettiğini ifadeleri CHP'de okları üzerine çekti. CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Kaftancıoğlu ve 10 Aralık Hareketi’ni eleştirerek 'Millet gönlüne koyup haykırdıktan sonra sen demesen ne yazar. Kafası karışık olanlar iyi bilsin, bu partide 10 Aralık’tan önce 29 Ekim gelir' dedi.

CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Kaftancıoğlu ve 10 Aralık Hareketi’ni eleştirerek 'Millet gönlüne koyup haykırdıktan sonra sen demesen ne yazar. Kafası karışık olanlar iyi bilsin, bu partide 10 Aralık’tan önce 29 Ekim gelir' dedi.

 

 

Birleşik Haziran Hareketi Yürütme kurulu üyesi ve CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun "Ben 'Atatürk değil, Gazi Mustafa Kemal derim" ifadelerini kullandı. Kaftancıoğlu'nun bu sözlerine bir çok CHP'li isimden tepki geldi.

TBMM İçişleri Komisyonu üyesi, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün: Milletimiz gönlüne koymuş haykırmış, Türk'ün Ata'sı demiş. ATATÜRK demekten rahatsız olanlar, gözlerinizin içine bakarak haykırıyoruz Mustafa Kemal Atatürk bizim yol göstericimizdir.Atamızı her seferinde polemik konusu yapan 'kişi', o koltuğa yakışmıyor, bizleri temsil etmiyorsun

ETİKETLER :
Diğer 3 SAYFA HABERLERİ haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 237
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ