Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Reçber Kablo: Yeninin ve İyinin Peşinden Koşan Rekabetçi Bir Markayız

Otuz yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden çalışarak, her zaman yeninin ve iyinin peşinden koşup seksen milyonun markası olmak ve yurtdışında Dünya markaları arasında yer almak istiyoruz.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 237sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-08-31 11:53:07 eklenmiş ve 2421 kez görüntülenmiştir.

Reçber Kablo olarak 1984 yılından bu yana sektörde varlığımızı sürdürüyoruz. Önceleri enerji kablosu üretimi yaparken, 1999 yılında koaksiyel kablo üretimine başlayarak zayıf akım kablolarına yöneldik. 2004 yılında Türkiye’de hiç olmayan bir teknolojiye yatırım yaparak zayıf akım kablolarında ön sıralara yükseldik. Bu yatırım, televizyonlardaki analog alıcılardan dijital alıcılara geçildiği dönemde yapıldığından dolayı, bizi sektörde ileriye taşıdı ve zayıf akımda bilinirliğimizin pekişmesini sağladı.


Koaksiyel kablo üretiminde uzmanlaştıktan sonra farklı zayıf akım kabloları üzerinde çalışmalarımızı devam ettirdik. İnternet kullanımının daha yaygın hale gelmeye başlaması ile birlikte data kablolarının ön plana çıkacağını öngördük ve bu yönde yatırımlarımızı hızlandırdık. Gerekli özveri ve gayretle data kabloları üretiminde de önemli bir yol kat ettik.


Şuan, Koaksiyel & CCTV, Data LAN Kabloları, Sinyal Kontrol Kabloları, Silikon Kablolar, Veri İletişim Kabloları, Yangına Dayanıklı Kablolar ve Kumanda Kabloları üretiminde ağırlıklı olarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Son teknoloji makinelerle ve kendi alanında uzmanlaşmış kadromuzla birlikte modern bir tesiste üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Elde edilen ürünlerde, yapılan kontrollerle istenilen özelliklere uygun olan malzemeler bir sonraki aşamaya geçiyor. Nihai ürün üretildikten ve son kalite testleri de yapıldıktan sonra uygunluğu onaylanan ürünleri son kullanıcıları ile buluşturmak üzere sevkiyat aşamasına yönlendirerek ürün kalitesini ön planda tutuyoruz.  


Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek yaptığımız gerek üretim yatırımları, gerekse kaliteyi istenen seviyede tutabilmek adına kalite testleri yatırımları ile kurulduğumuz ilk günden bu güne önemli bir noktaya geldik. Bundan sonraki süreçte de doğru noktalarda doğru adımlar atarak, hedefimize her geçen gün daha emin ilerleyeceğimizi düşünüyoruz. Hedefimiz, belli bir bölgede marka olmak değil, 30 yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden çalışarak, her zaman yeninin ve iyinin peşinden koşup 80 milyonun markası olmak ve yurtdışında Dünya markaları arasında yer almaktır.

ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 237
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ