Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MULTİTEK KABLOSUZ AKILLI EV SİSTEMLERİ SAYESİNDE EVİNİZİ SESİNİZLE YÖNETİN!


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 236sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-07-24 10:59:09 eklenmiş ve 1902 kez görüntülenmiştir.

Tek bir monitörden interkom, alarm ve akıllı ev özelliklerinin yönetimini sağlayan Multitek IP interkom sistemlerimize eklediğimiz yeni teknolojiyi yine pazara öncülük ederek değerli müşterilerimize sunuyoruz; kablosuz akıllı ev sistemleri ve sesli komut ile akıllı ev cihazlarının yönetimi.


Şimdiye kadar evinize akıllı özellikler kazandırmak için her yere kablo çekmek, eğer oturulan bir yer ise bütün evin kırılıp dökülmesi gerekirdi. Multitek olarak Ar&Ge merkezimizde tasarladığımız, üretimini yerli olarak Sancaktepe’deki fabrikamızda yaptığımız kablosuz akıllı ev cihazları ve IP interkom monitörlerimiz ile bu kabusa son veriyoruz!


Artık hiçbir kablolama gereksinimi olmadan, çok basit ve hızlı bir şekilde, gerek oturmakta olduğunuz evinizdeki cihazları akıllı hale getirebilir ve gerekse inşaat halindeki konutunuza talep ettiğiniz akıllı cihazları veya modülleri ekletebilir ve çok kısa sürede hem de ekonomik olarak yuvanızı akıllı eve dönüştürebilirsiniz. Android veya iOS işletim sistemli akıllı telefonlarınızdan evinizi ister evinizin içinde oturduğunuz yerden isterseniz yurt dışı seyahatinizdeyken veya tatildeyken kontrol edebilirsiniz!


Multitek IP interkomları sayesinde evinizle ilgili bütün komutları hiçbir tuşlama yapmadan, yalnızca sesinizle yönetmek mümkün! iOS işletim sistemli telefonlarda bulunan Siri ile ya da Android işletim sistemli telefonlarda bulunan Google Assistant ile yapmış olduğumuz geliştirmeler sayesinde telefonunuzu elinize bile almadan perdelerinizi, ışıklarınızı ve prizlere bağlı cihazları kapatabilir, gönül rahatlığı ile evinizden çıkabilirsiniz. Ayrıca eğer evde Amazon Alexa, Google Assistant gibi akıllı asistanınız varsa, ona komut vermeniz yeterli! Eve geldim komutu ile başka bir senaryoyu aktifleştirebilir, önceden seçmiş olduğunuz ışıkların ve cihazların açılmasını sağlayabilirsiniz.


Kablosuz akıllı ev sistemleri ve sesli komut hakkında daha detaylı bilgi için siz değerli müşterilerimizi en yakın Multitek bayisine, Multitek Bölge müdürlüğüne, www.multitek.com.tr web sayfamıza, 0533 345 6677 WhatsApp destek hattımıza bekliyoruz.

ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 236
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ