Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MUTLUSAN ELEKTRİK, BAYİLERİYLE VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE BİR ARAYA GELİYOR

Mutlusan Elektrik A.Ş. olarak, iyi günde olduğu gibi bu zor günlerde de hem bayilerimizin hem de çalışanlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 235sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-06-30 18:15:52 eklenmiş ve 2719 kez görüntülenmiştir.

2020 yılı başlangıç dönemi itibariyle dünya üzerinde birçok alışkanlık değişmeye ve yeni bir düzen oluşmaya başladı. Hepimizin bildiği üzere yeni tip Koronavirüs’ün (Covid-19) dünya genelinde ve ülkemizde maalesef önlenemeyen yayılımı gündemimizin en önemli konusu haline gelmiştir. 


Mutlusan Elektrik A.Ş. olarak, iyi günde olduğu gibi bu zor günlerde de hem bayilerimizin hem de çalışanlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.


Sektörümüzde bir ilki gerçekleştirerek, Türkiye genelinde 81 ilde bulunan bayilerimiz ile video konferans yöntemi sayesinde bir araya geliyoruz.


Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa Kaçmaz önderliğinde yapılan toplantılarda, geçirdiğimiz bu zor dönemleri değerlendirerek, gelecek planlarımız hakkında fikir alışverişinde bulunuyoruz.


Ülkemizin, süregelen yıllar içerisinde birçok zorluğu aştığı gibi, bu sıkıntılı sürecin de üstesinden geleceğine inanıyoruz.


Mutlusan Elektrik A.Ş. olarak “Müşteri Dostu Ürün ve Hizmet” anlayışımızdan ödün vermeden tüm üretim kadromuz ve saha ekibimiz ile iş ortaklarımıza en iyi hizmeti verebilmek adına 24 saat aralıksız üretimimizi ve çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


“Çünkü biz, çalışırken mutluyuz…”


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ