Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MULTİTEK’TEN YENİ MULTİBUS KAPI PANELİ MB-12


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 235sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-06-30 18:14:42 eklenmiş ve 2136 kez görüntülenmiştir.

Multitek Ar&Ge Merkezi geliştirmeye ve kullanıcılarına fayda sağlayacak yeni ürünler çıkartmaya devam ediyor. Yeni çıkartmış olduğumuz Multibus kapı paneli Sancaktepe’deki merkez fabrikamız içerisinde yer alan Ar&Ge merkezimizde Türk mühendisleri tarafından tasarlanmış, donanım-yazılım geliştirmeleri yapılmış ve üretimine başlanmıştır. 


Yeni çıkarttığımız kapı panelinin en önemli özellikleri arasında kamera acısının ayarlanabilir olması, sıva üstü montaj yapılabilmesi ve IP65 seviyesi korumaya sahip olması yer alıyor. 


Ayarlanabilir kamera açısı sayesinde MB-12 kapı panelinde kullanılan yüksek çözünürlüklü ve geniş acili kameranın görüş açısı herhangi aparat gereksinimi olmadan her yöne 0 ile 40 derece arasında döndürülerek ayarlanır. Herhangi bir çevirme aparatı kullanılmadığından hem şık görüntü elde edilir hem de en iyi kamera görüş açısı yakalanır. Kamera açısını ayarlamak için belli kalıplara mecbur kalınmayacağı gibi açı ayarını yapmak için yalnızca bir tane vidayı gevşetmeniz yeterli olacaktır. Kamera açısının ayarlanmasına imkân veren yapının çalışması aşağıdadır.


Sıva üstü montaj yapılabilmesi sayesinde artık herhangi kırma, kesme veya delme ihtiyacı olmadan 5 vida ile montajı yapılırken, hem montaj aşamasında ortaya çıkabilen hataların önüne geçilecek hem de zaman avantajı yaratacak. 


IP65 seviye koruma sayesinde herhangi su, kar, toz vs. hava koşullarından etkilenmeden senelerce ilk günkü performansını sürdürecek. 


Diğer Multitek kapı panellerinde olduğu gibi MB-12 kapı panelinde de her dairenin kendine özel kapı açma şifresi tanımlanır. Zira binaya ait, herkesin kullandığı tek bir kapı açma şifresi binanızın ve sizlerin güvenliğini tehlikeye atmaktadır. 1111, 1234, 1907, 1905 vs. gibi sıralı, ardışık, sık kullanılan şifrelerin tanımlanması da engellenmiştir. Ayrıca bu korona virüs günlerinde proximity kart kullanarak temassız bir şekilde de kapıyı açabilirsiniz.


Cihazda dokunmatik ve LED ışıklı tuş takımı ve renkli aydınlatmalı büyük grafik LCD ekran bulunmaktadır. Yaklaşan kişiyi algılayan IR sensor sayesinde ziyaretçi yaklaştığında yönlendirici talimatlar hemen ekranda yer alır ve kullanıcıyı bilgilendirir. Ayrıca 4 adet kısa yol tuşu ile azami şekilde kullanım kolaylığı sağlanmıştır.


Tüm bu üstün özelliklerinin yanında alüminyum ve camdan oluşan ön panel cihaza şık ve zarif bir görünüm kazandırmıştır. 


Yeni kapı panelimizi ağustos ayından itibaren bayilerimizden sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ