Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

CHP'li belediyedeki vurgun ifşa oldu

CHP’li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, koronavirüs döneminde yaptığı kolonya ihalesini CHP’li Edirne İl Başkanlığı yöneticisi Samet Kahraman’a verdi.
Bu haber 2020-06-23 09:06:39 eklenmiş ve 901 kez görüntülenmiştir.

Cumhuriyet Halk Partili(CHP) Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Korona salgını nedeniyle Nisan ayında çeşitli malzeme alımları için ihaleler düzenledi. Kolonya, dezenfektan ve maske temini için iki ihale yapıldığı, her iki iki ihalenin de CHP Edirne İl Başkanlığı yöneticisi olduğu belirtilen Samet Kahraman'a verildiği ortaya çıktı.

İhalelerle ilgili ayrıntılar ise şöyle:

İlk ihale Edirne Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü tarafından sadece kolonya mal alımı için yapıldı. 1 Nisan 2020 tarihli 990 bin lira değerindeki bu ihaleyi CHP'li Edirne İl Başkanlığı yöneticisi Samet Kahraman aldı. Sözleşme 6 Nisan günü imzalandı.

 

(CHP'li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan)

Aynı belediye, 30 Nisan 2020 tarihinde ikinci bir ihale düzenledi. Veteriner İşleri Müdürlüğü için dezenfektan, kolonya, maske ve malzeme mal alımı için yapılan 30 Nisan 2020 tarihli ihale yine CHP Edirne İl Başkanlığı yöneticisi Samet Kahraman'a verildi. Bu ihale için ise 6 Mayıs'ta sözleşme imzalandı.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ