Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Mehmet Tevfik Göksu: Yalanla İstanbul yönetilmez

İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Haliç iddialarını yalanlayarak sert tepki gösterdi..
Bu haber 2020-05-22 09:25:23 eklenmiş ve 216 kez görüntülenmiştir.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Haliç'te 400 ton çamur biriktiği ve bunu kendi kurdukları tesisle temizleyeceklerini iddia etmişti. Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu Ekrem İmamoğlu'nun "Haliç'te çamur biriktiği ve kurduğu tesisle bunu temizleyeceği" iddiasını belgelerle yalanlayarak çok sert tepki gösterdi. Göksu ''Sırf yalan ve siyasi polemikle yönetim olmaz'' dedi..

İşte Göksu'nun A Haber ekranlarında yaptığı açıklamalarından öne çıkanlar;

 

ÇAMUR YAKMA TESİSİNİ BİZ KURDUK
Ortaya bir icraat konmayınca ben nasıl iş yaptım diyebilirim çabasının modundalar. Öyle komik duruma düşüyorlar ki. Bakin çamur yakma tesisini biz kurduk buraya. Buranın haliçin hikayesi 25 yıl geriye dayanır. O dönem cumhurbaşkanımız temizleyecegini söyledi halici. CHP'liler temizlenemeyeceğini doldurulması gerektiğini söylüyordu.

 

O SİZİN 10 AYDIR TEMİZLEMEDİĞİNİZ KENDİ PİSLİĞİNİZ VE YİNE BİZİM KURDUĞUMUZ TESİSLE BU TEMİZLİĞİ YAPACAKSINIZ

Bugün de Haliç'in dibinde çamur biriktiğini onu çamur yakma tesisiyle temizleyeceklerini iddia ediyorlar. Bir burada sözünü ettikleri çamur yakma tesisini biz kurduk. Iki bu temizlik düzenli olarak zaten yapılıyor. Orada birikti dediginiz çamur sizin çamurunuz. 10 aydır yapmadığınız temizliğin, güzelim altın boyulnuz halici kirlettiydiniz kendi pisliginiz bu. Ve siz bu pisliği yine bizim kurduğumuz tesis ile temizleyeceksiniz.

 

YALAN VE POLEMİKLE İSTANBUL YÖNETİLMEZ

İnsanın mübarek Ramazan günü gerçekten böyle bir twit atarken utanması lazım. Sırf yalan ve siyasi polemikle yönetim olmaz. Dünyanın en dinamik kentini bu şekilde yönetemezsiniz. İşte gerçeği budur..

 

Nethaber

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ