Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'dan alkışlanacak hareket

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın Gayrette–İstanbul Havalimanı Metro Hattı inşasında çalışan işçiler için düzenlettiği konser alanında bir vatandaş ile olan diyaloğu büyük alkış aldı.
Bu haber 2020-05-06 09:25:06 eklenmiş ve 172 kez görüntülenmiştir.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yerin 70 metre altında Gayrette–İstanbul Havalimanı Metro Hattı inşasında çalışan işçilere moral olması için Kıraç konseri düzenledi. Ali Yerlikaya Metro Hattı inşasında çalışan işçilerle birlikte şarkılarını seslendirdi.

İSTANBUL VALİSİNDEN ALKIŞ ALAN DİYALOG

Konser öncesi Metro hattı inşasına giden Ali Yerlikaya ile bir vatandaşın diyaloğu ise dikkat çekti. Yerlikaya balkonda gördüğü teyzeye 'Anne nasılsın anne? Sağlığın sıhatin nasıl yanlızmısın' diye seslendi. Teyzenin ''İyiyim yanlızım eşim yeni öldü'' sözleri üzerine Yerliyaka ''Mekanı cennet olsun Rabbim sana ömür versin sağlık versin. Var mı bizden bir emrin arzun. Ben İstanbul Valisiyim. Telefonumu vereceğim birazdan emrin olursa ara'' dedi. Yerlikaya ''Yerin altında, yerin üstünde... Yeni yollar açmak, gönüller almak için Emek Veriyoruz. Gözümün nuru, Alnımızın teri İstanbul..'' diyerek videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. 

 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ