Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Mutlusan Elektrik, Şan Grup Elektrik firması Sayın Ayhan Şan ile birlikte Fabrika Gezi ve tanıtım toplantısı gerçekleştirdi

11 Mart 2020 Tarihinde Mutlusan Elektrik Fabrikasında gerçekleştirilen etkinliğe, Sivas, Kayseri, Erzurum ve çevre illerden gelen yaklaşık 40 kişi ile Fabrika Üretim tanıtım gezisi ve Ürün tanıtım toplantısı yapıldı.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 233sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-04-30 10:34:01 eklenmiş ve 596 kez görüntülenmiştir.

Fabrikamızı ziyaret eden misafirlerimiz ile gezi ardından genel ürün tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Mutlusan Elektrik Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin tarafından Mutlusan Elektrik olarak ürettikleri ürün grupları hakkında detaylı bir sunum yapıldı. Kablo Kanalları, Plastik aksesuarlar ve diğer ürün grupları hakkında yapılan anlatının devamında; yeni yatırımları olan Pano ve Delikli kanal gibi Otomasyon ürünleri hakkında da katılımcılar bilgilendirildi.


Teknik sunumun ardından, Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz söz aldı. Katılım gösteren tüm misafirlere ve bu organizasyonda emeği geçen Şan Grup ailesinin tüm ekibine teşekkürlerini iletti.


Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz, 37 yıllık Mutlusan gelişim hikâyesini aktararak gelecek dönemde yapacakları yeni projeler hakkında bilgi verdi.


Toplantının final kısmında, Mutlusan Elektrik olarak 81 ilde ve hemen her noktasında bu ve benzeri çalışmaların devam edileceği mesajı verilerek, durmadan çalışmaya devam edecekleri, yeniliklerle sürekli bayileri ile birlikte olacaklarının vurgulanmasıyla toplantı sona erdirildi.


Tüm katılım gösteren iş ortaklarımıza teşekkür ederiz…


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ