Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Günsan’dan çok fonksiyonlu anahtar ve priz serisi

İhtiyaçlarımız her geçen gün şekil değiştiriyor. Aldığımız ürünlerin de bu ihtiyaçları karşılamasını ve çok fonksiyonlu olmasını istiyoruz. Günsan Elektrik’in tasarladığı ve geliştirdiği Eqona Pratik Serisinde yer alan Anahtarlıklı, Notluklu, Saat ve Dereceli, Fiş Tutuculu ve Telefon Tutuculu anahtar ve prizler hayatı kolaylaştırıyor.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 233sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-04-30 10:22:51 eklenmiş ve 362 kez görüntülenmiştir.

Değişen trendlerle birlikte ihtiyaçlar da değişiyor. Aldığımız her ürünün birden fazla fonksiyon sunarak hayatımızı daha da kolaylaştırmasını istiyoruz. Yenilikçi anahtar ve prizler geliştiren Günsan Elektrik, zamanın tüm ihtiyaçlarını karşılayan anahtar çözümleriyle hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. 


Anahtarlık Anahtar, Notluk Anahtar, Saat ve Dereceli Anahtar, Fiş Tutuculu Priz ve Telefon Tutuculu priz ile farklı bir trend yaratan Günsan Elektrik, yaşam alanlarına kolaylık getiriyor. Saatli ve Dereceli Anahtar, ortamın sıcaklığını ve saati anlık olarak öğrenmemizi sağlayan bir bilgi ekranına dönüşüyor. Sevdiklerimize birbirinden güzel notlar bırakmamıza ya da market alışverişlerini hatırlatmamıza yardımcı olan Notluklu Anahtar ise zarif tasarımı ile dekorasyonunuzla ahenk içinde kalıyor. Evde kalmaların önüne geçmek için tasarlanan Anahtarlıklı Anahtar, Günsan’ın kalite, tasarım ve geniş üretim yelpazesinin farkını ortaya koyuyor. 


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ