Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Selçuk Bayraktar çok sert çıktı: Yalan, iftira

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Atatürk Havalimanı'nda iç ve dış hat terminallerinin T3 Vakfı ile SAHA İstanbul'a tahsis edileceği yalanına çok sert tepki gösterdi.
Bu haber 2020-04-25 16:17:51 eklenmiş ve 903 kez görüntülenmiştir.

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, tetikçi medyada yer alan Atatürk Havalimanı'nda iç ve dış hat terminallerinin T3 Vakfı ile SAHA İstanbul'a tahsis edileceği yalanına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

 Bayraktar ''DOĞRU DEĞİL! YA-LAN! İF-Tİ-RA! Ama size çamur atabilme fırsatı sunan her yalana depar atmaktan vazgeçer misiniz ondan emin değilim!'' diye yalan habere tepki gösterdi.

 

Peki ülkesine hizmeti ilke edinen bu isimler neden hedefte? 

SİHA ve İHA konusunda ülkemizi ilk sıralara taşıyan isimlerin başında gelen ve üretilen hava araçları ile ordumuzun hem yurt içinde hem yurtdışındaki cephelerde adeta destan yazmasına yardımcı olan, anlık istihbaratla dışa bağımlılığı bitiren, havada söz sahibi olmamızı sağlayan Selçuk Bayraktar ve diğer tüm milli isimlere bu tür yıpratıcı haberler yapılması çok normal görülüyor. 

ETİKETLER : selçuk bayraktar
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ