Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Alkışlar Silivri Belediyesi'ne

Zeytin Dalı Harekâtı’nda uçağın vurduğu terörist başının resminin yerine 600 metrekare Türk Bayrağı yapılmak üzere destek isteyen kahraman komutanın destek talebine Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz kayıtsız kalmadı. Terörist başının resminin yerinde şu an 600 metrekarelik TÜRK Bayrağı var.
Bu haber 2020-04-10 08:52:33 eklenmiş ve 268 kez görüntülenmiştir.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Afrin Bülbül’de, Zeytin Dalı Harekatı’nda savaş uçaklarımızın yok ettiği  terörist başının resminin yerine 600 metrekare Türk Bayrağı yapıldığını duyurdu.

 

Başkan Yılmaz açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Suriye Afrin’de görev yapan kahraman bir komutanımızdan, “Abi Selamünaleyküm. Afrin Bülbül’de, Zeytin Dalı Harekatı’nda uçağın vurduğu terörist başının resminin yerine 600 metrekare Türk Bayrağı yapmayı düşünüyoruz.

Kırmızı ve beyaz yağlı boyaya ihtiyacımız olacak, yardımcı olabilir misiniz.” şeklinde bir telefon mesajı aldım. Hemen talep edilen miktardaki boyalar ve sair malzemeleri Gaziantep’ten hayırsever bir arkadaşımın katkılarıyla kendilerine ulaştırdık.

45 gün sonra da “Bugün işlemi tamamladık, Bayrağımız her yerde. Her şey için teşekkür ederim.” mesajı geldi. Terörist başının resmi yerine Şanlı Bayrağımızın resminin yapıldığını, komutanımızdan almış olduğum mesajla görmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum.

Ay Yıldızlı Al Bayrağımızın sonsuza kadar yerinde kalması dileklerimle, başta kahraman komutanımız olmak üzere silah arkadaşlarına sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

Cenab-ı Allah vatan, millet ve bayrak için canını feda edercesine çalışan bütün askerlerimizi korusun ve muzaffer eylesin. Ve, Mehmet Emin Resulzade’nin dediği gibi, “Bir kere yükselen bayrak, bir daha yere inmez” diyorum.

 

nethaber

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ