Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Boris'in yoğun bakıma kaldırılması akıllara bu programı getirdi

Koronavirüs tedavisi gören İngiltere Başbakanı Boris Johnson'un yoğum bakıma kaldırılması, 2 Nisan'da Beyaz Tv ekranlarında canlı yayına katılan Ertan Özyiğit'in konuşmasını akıllara getirdi.
Bu haber 2020-04-07 08:56:59 eklenmiş ve 174 kez görüntülenmiştir.

2 Nisan'da Beyaz Tv ekranlarında canlı yayına katılan Ertan Özyiğit'in konuşmasın şu ifadeleri kullanmıştı: "Bundan sonra operasyon liderlere olacağını söylemiştim. İspanya'da bir kraliçe koronadan hayatını kaybetti. Daha önemli birisini bekliyorum ben. Ölmesi gerekli... Çünkü korku imparatorluğu bitmez. Şu anda önemli bir liderin ölmesi gerekli. Şimdi bu işin tazminat kısmı başlayacak. Trump ısrarla neden 'Çin virüsü' diyor? Çin'i bilmezsek meseleyi anlayamayız."

DURUMU AĞIRLAŞAN BORİS YOĞUM BAKIMA KALDIRILMIŞTI

İngiltere Başbakanlık Ofisi 10 Numara'dan yapılan açıklamada, Johnson'ın devam eden koronavirüs belirtileri nedeniyle dün akşam Londra'daki St Thomas Hastanesine kaldırıldığı hatırlatılmıştı.

Johnson'ın dünden bu yana doktor gözetimi altında tutulduğu kaydedilen açıklamada, "Bu öğleden sonra Başbakan'ın durumu kötüleşti. Sağlık ekibinin tavsiyesi üzerine hastanedeki yoğun bakım ünitesine alındı." ifadesi yer almıştı. 

 

nethaber

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ