Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

CHP'li Gaye Usluer eve ücretsiz maske dağıtımına itiraz etti

ürkiye'de yayılmaya devam eden koronavirüs için tedbir amaçlı toplu taşıma, market ve pazarlarda maske takılmasının zorunlu olmasının ardından hükümet ücretsiz maske gönderileceğini açıkladı. Bu durum CHP'yi rahatsız etti..
Bu haber 2020-04-06 08:58:43 eklenmiş ve 305 kez görüntülenmiştir.

İçişleri Bakanlığı geçtiğimiz günlerde genelge yayınladı. Genelge ile birlikte pazar ve market gibi sosyal alanlarda maske takmak zorunlu hale getirildi. Hükümet koronavirüs için vatandaşa  PTT aracılığıyla evlere ücretsiz maske göndereceğini duyurdu. Bu açıklama CHP'yi rahatsız etti. CHP'li Gaye Usluer twitter hesabından konu ile ilgili paylaşım yaptı..

 

MASKE DAĞITIMINI PTT YAPACAK
Halkın maskeye daha kolay ulaşması için çalışan Sağlık Bakanlığı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, ortaklaşa yürüttüğü ücretsiz maske dağıtımını PTT'nin yapmasına karar verdi. Bu kararla birlikte PTT, ücretsiz maskeleri almak isteyen vatandaşlar için bir web sayfası açtı, sayfadaki formun doldurulmasıyla birlikte maskeler evlere teslim edilecek.

 

CHP'Yİ RAHATSIZ ETTİ : "ZOR VE DOLAMBAÇLI"
Bu sistematik bir şekilde ilerleyecek ve halkın kolaylığı için uygulanacak olan uygulama CHP'li Gaye Usluer'i rahatsız etti. Usluer, maskelerin evlere teslim edilecek olmasından memnuniyetsizliğini dile getirerek bu durumu "zor ve dolambaçlı" olarak niteledi.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ