Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

İsmail Saymaz'la Canan Kaftancıoğlu birbirine girdi

Gazeteci İsmail Saymaz ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu koronavirüs tartışması üzerinden sosyal medyada birbirine girdi.
Bu haber 2020-03-16 09:06:18 eklenmiş ve 353 kez görüntülenmiştir.

 

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve Türkiye'de de görülen yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle büyük toplantılar, kongre ve etkinlikler iptal edilirken, CHP Kadın Kolları toplantısı iptal edilmedi. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun da konuşma yaparak katıldığı toplantı sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu. Sosyal medyada gelen tepkiler arasında İsmail Saymaz'ın tepkisi de yer aldı. Canan Kaftancıoğlu'nun yanıt vermesiyle gerginlik büyüdü.

"BU VURDUMDUZMAZLIK..."

İsmail Saymaz, "AK Partililer Umrecileri ziyaret ederken, CHP'liler kadın konferansı yapıyor. Rastgele yaşıyoruz. Üstelik Canan Kaftancıoğlu'nun mesleği doktorluk. Bu vurdumduymazlık nasıl mümkün olabiliyor, hiç anlamıyorum" sözleriyle Kaftancıoğlu'nu eleştirdi.

"ELMA İLE ARMUT KIYASLANIR MI?"

Kaftancıoğlu ise ''Virüs yayılımı nasıl olur? Yurt dışı kaynaklı kontaminasyon ve riskleri nelerdir? Elma ile armut nasıl kıyaslanır? Önlemler alınarak bir toplantı nasıl yapılır? AK Parti'yi eleştirebilmek için yanına CHP'yi de koymalıyım kolaycılığı ve fikir sahibi olmadan bilgi sahibi olma cehaleti'' diyerek Saymaz'a yanıt verdi.

"CANAN HANIMI KARANTİNAYA ALINMASINDA FAYDA VAR"

Saymaz ise ''Canan hanım, sizi Türk hekimlerine emanet ediyorum. Kadın kongresinden sonra hem ruhsal, hem bedensel, hem de siyasal açıdan karantinaya alınmanızda fayda görüyorum'' dedi.

 

nethaber

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 232
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ