Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Gezi Parkı olayındaki amaç Erdoğan'ı indirmekti

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Gezi Parkı olayları hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.
Bu haber 2020-02-22 09:21:29 eklenmiş ve 226 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Gezi Parkı olaylarını anlattı. Asıl amacın Erdoğan'ı yönetimden indirmek olduğunu söyleyen Kurtulmuş, Gezi Parkı olaylarıyla Türkiye ekonomisinin hedef alındığını belirtti..

Kurtulmuş, partisince düzenlenen Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, Şanlıurfa'nın yerel seçim başarısına değinerek emeği geçen bütün teşkilat mensuplarını kutladı.

"Yaptığımız büyük bir mücadeledir ve bu mücadele aslında büyük medeniyetimizin ihya ve inşa edilmesi için, dünyanın mazlum milletlerinin yüzünün gülmesi için ve bu aziz milletin yeniden güçlü bir şekilde ayağa kalkması için yapılan mücadeledir. Bu mücadele bir siyasi mücadeledir ama aynı zamanda bir fikri mücadeledir, bir medeniyet mücadelesidir. Hepimizin en güçlü şekilde Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde bu yürüyüşü çok daha güçlü sürdürmemiz lazım. Türkiye dünyanın birçok ülkesinde birçok meseleyle boğuşuyor. Şu anda karşı karşıya kaldığımız meseleler sadece bugünün meseleleri değildir. Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı sorunların tamamına yakını önceki dönemlerden birikmiş olan emperyalist projelerin bugün yeniden uygulanmasının ortaya çıkardığı bir sonuçtur."

AMAÇ ERDOĞAN'I İNDİRMEKTİ
Numan Kurtulmuş, Gezi Parkı olaylarının Türkiye'yi engellemek ve hükümeti yıkmak için yapılmış planlı bir program olduğunu dile getirdi.

Olayların ilk başta bir çevre olayı gibi göründüğünü aktaran Kurtulmuş, şöyle devam etti:

"Gezi Parkı olayları bir tertipti, başta belki kandırılan gençler meydana çıkartıldı ama aynı süreçle birlikte bir taraftan ne kadar radikal devrimci komünist, marksist örgüt varsa ortaya çıkartıldı. Ne kadar FETÖ'cü polis varsa bu gençleri tahrik etmek için her türlü melaneti yaptı. Bunlar sonradan daha net bir şekilde anlaşılıyor. Gezi Parkı olaylarıyla maalesef Türkiye ekonomisi allak bullak edilmeye çalışıldı. Türkiye'deki en önemli olaydan bir dakika naklen yayın yapmayan dünyanın sayılı televizyon kanalları, Tarlabaşı'nın arka sokaklarındaki militanlarla röportajlar yaparak 24 saat neredeyse naklen yayın yaptı. Hesaplı, planlı kalkışmanın yerli ve yabancı bütün unsurları bir araya getirildi. Amaç Recep Tayyip Erdoğan'ı yönetimden indirmek, güçlü büyük Türkiye etrafındaki yürüyüşü önlemekti."

 Kurtulmuş, konuşmasının ardından Ceylanpınar ve Harran ilçelerinde AK Parti'ye geçen bazı belediye meclis üyelerine parti rozeti taktı.

 

nethaber

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 232
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ