Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Bu kadar yalanın sebebi ne?

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, TÜRGEV üzerinden mesnetsiz iddialar yönettiği Beyoğlu Belediyesi'nden çok sert bir açıklama yayımlandı.
Bu haber 2020-02-18 08:52:32 eklenmiş ve 155 kez görüntülenmiştir.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beyoğlu Örnektepe Mahallesi'nde bulunan mülkün Beyoğlu Belediyesi'ne eşkiya anlayışı ile usulsüz devredildiğini, 165 milyon liralık 5 binanın TÜRGEV'e verildiğini ileri sürmüştü.

Son günlerde AK Parti'li meclis üyelerine yönelik çirkin sözleri ile gündeme gelen İmamoğlu'na Beyoğlu Belediyesi'nden yalanlama geldi.

"Asılsız ve çirkin iddialarını şiddetle kınıyoruz." denilen açıklamada bahse konu taşınmazın yıllardır Örnektepe halkı tarafından semt konağı olarak kullanıldığı hatırlatıldı. Binanın 2018'de yıkılarak yerine kapsamlı bir proje hazırlandığı ifade edilen açıklamada bahse konu binanın içerisinde "Sağlık Merkezi, Semt Konağı, Gençlik Merkezi, Kütüphane, Muhtarlık, Belediye misafirhanesi, 158 araç kapasiteli otopark, çok amaçlı toplantı salonu, STK ve amatör spor kulüpleri için yönetici odaları" bulunduğu belirtildi. 

 

nethaber

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 232
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ