Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

CHP'liler Kılıçdaroğlu'na diktatör demeye başladı

CNNTürk'e çıktığı için ihraç talebiyle disipline sevkedilen CHP'li İrem Çiçek, Kemal Kılıçdaroğlu'nu diktatörlükle suçladı.
Bu haber 2020-02-14 08:51:41 eklenmiş ve 158 kez görüntülenmiştir.

Cumhuriyet Halk Partisi yönetimi, 3 Şubat'ta aldığı boykot kararına uymadığı gerekçesi ile CNN Türk'te canlı yayına katılan Ümit Kocasakal ve Mehmet Sevigen'den sonra İrem Çiçek hakkında da ihraç süreci başlattı. 

Milletvekili aday adayı olduğu süreçte parti ile bağ kuran, daha sonra ise partide hiçbir faaliyeti bulunmayan İrem Çiçek'i ihraç talebi ile parti disiplin kuruluna sevk etti.

Gazeteci Atilla Güner'in Sputnik Radyo'daki programı Günün Manşeti'ne telefonla katılan İrem Çiçek, CHP'nin CNN Türk'e uyguladığı boykot kararı ve yayın sırasında Güner'den öğrendiği hakkındaki ihraç talebi hakkında görüşlerini paylaştı.

Katıldığı bir yayında moderatörün yanlı yönetimini hissederse çıkmama kararını şahsen alabileceğini ifade eden İrem Çiçek, partinin A takımının aldığı bu kararın tüm tabanda karşılığının olmadığını söyledi. Bu nedenle böylesi bir boykot kararına çok da anlam veremediğini belirten Çiçek, hakkındaki ihraç kararını öğrendiğinde ise "Henüz karar gelmedi ama bununla ilgili bundan daha fazla yapacağım bir açıklama da yok. Yarın bir gün CNN'e çıkan milletvekilleri olursa kendileri istifa edecek mi göreceğim. Bu her alınan kararın doğru olduğu anlamına gelmez. Partileri de böyle görmememiz, diktatör tavırlardan vazgeçmemiz lazım" ifadelerini kullandı... 

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 232
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ