Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

İmamoğlu ve yandaşları yalana doymuyor

Ekrem İmamoğlu ve CHP'li belediyeler yalana doymuyor. 16 milyon İstanbullunun hafızasıyla adeta alay eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, 12 yıl sonra bir İBB Başkanı'nın Maltepe'yi ziyaret ettiği yalanı ile algı oluşturmaya çalıştılar. Ancak gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. AK Parti'li İBB Başkanı Kadir Topbaş sadece 4 Ekim 2016'da Maltepe'yi ziyaret etmişti. Üstelik Başkan Ali Kılıç da bu haberi sosyal medyadan duyurmuştu.
Bu haber 2020-02-05 09:06:23 eklenmiş ve 1674 kez görüntülenmiştir.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu bugün Maltepe'deydi. Cevizli'de yapılacak Gösteri ve Spor Merkezi'nde incelemelerde bulunan, STK temsilcileri ve muhtarlarla görüşen İmamoğlu bu ziyaretini sosyal medyadan iliştirdiği bir yalanla birlikte paylaştı.

İmamoğlu paylaşımında, "Ne yazık ki; Maltepe’ye 12 yıldır İBB Başkanı gelmemiş. Bu kültürü değiştiriyoruz, İBB ayrım gözetmeden tüm ilçelerle uyumlu bir şekilde çalışacak. Bugün Maltepe Belediye Başkanımız @BskAliKilic , muhtarlarımız ve STK temsizcilerimizle bu ilçemiz ile ilgili çalışıyoruz." dedi.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın paylaşımı da aynı minvaldeydi. O da 12 yıldır hiçbir İBB Başkanı'nın kendilerini ziyaret etmediğini ileri sürüyordu:

"12 yıl aradan sonra Büyükşehir Belediye Başkanı, belediyemizi ziyaret etti. Maltepe’mizin pek çok sorununu birlikte çözmek için söz aldığımız @istanbulbld Başkanımız  @ekrem_imamoglu ile Cevizli’ye kazandıracağımız Gösteri Merkezi ve Spor Kompleksi arazisinde incelemelerde bulunduk"

Peki gerçek İmamoğlu ve Kılıç'ın dediği gibi mi? Ali Kılıç'ın bundan 4 yıl önce attığı tweete göre tam anlamı ile yalan.

İşte Kılıç'ın Ekim 2016'da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım.

 

yeniakit

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 232
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ