Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Türk Prysmian Kablo’dan Urfa’da çocukları mutlu eden proje

Sürdürülebilirlik vizyonu doğrultusunda kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarıyla fark yaratan Türk Prysmian Kablo, “Mutluluk Kumbarası” projesiyle Şanlıurfa Viranşehir’de 168 çocuğa kışlık mont ve bot hediye etti. Bu yıl 3’üncü kez düzenlenen ve “Paylaşmak mutluluktur” mottosuyla yola çıkan projeye, Türk Prysmian Kablo çalışanları gönüllü olarak katıldı. Çocuklara kışlık kıyafetlerin yanı sıra, eğitimleri için kırtasiye malzemeleri, kitaplar ve çeşitli oyuncaklar da ulaştırıldı.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Teknik Elektirk Postası - 230sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2020-01-27 18:01:35 eklenmiş ve 716 kez görüntülenmiştir.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapında lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Türk Prysmian Kablo, 2018 yılında başlattığı Kurumsal Sosyal Sorumluluk - Gönüllülük projesi “Mutluluk Kumbarası”nı bu yıl da “Çocuklar üşümesin” temasıyla gerçekleştirdi. Çalışanların gönüllü olarak katıldığı proje kapsamında, Şanlıurfa Viranşehir’de Çalıçak İlköğretim Okulu’nun 168 öğrencisine ihtiyaçları doğrultusunda mont, bot, kitap ve kırtasiye malzemeleri hediye edildi. 


“Sürdürülebilirlik vizyonumuz toplumumuza fayda sağlamak”

“Mutluluk Kumbarası” projesini “Paylaşmak mutluluktur” mottosuyla hayata geçirdiklerini ve artık gelenekselleştiğini söyleyen Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè “Prysmian Group’un global vizyonu doğrultusunda sürdürülebilirlik en hassas noktalarımızdan biri. Toplumumuza, gönüllülük esasına dayanan kurumsal sosyal projelerimizle dokunarak, ihtiyaçları doğrultusunda fayda sağlamak şirket olarak öncelik verdiğimiz konuların başında geliyor. Firmamızın ‘‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’’ misyonunu destekleyen bu değerli projeye gönlünden katkısını sunan tüm çalışma arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum” dedi.


“Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilere ulaşmayı hedefliyoruz”

Kurumsal değerlere önem veren ve bu değerler doğrultusunda birçok kurumsal sosyal sorumluluk projesi hayata geçirdiklerini söyleyen Türk Prysmian İnsan Kaynakları Direktörü Aysun Kalmık ise “1964 yılından bu yana toplumumuza, ülkemize, çevreye ve eğitime katkımızı sunmak adına farklı sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiriyoruz. Sürdürülebilirlik tüm faaliyetlerimizin DNA’sında yer aldığı için, “Mutluluk Kumbarası” gönüllülük projemiz de bu yıl üçüncü yılını doldurdu. Bu proje bizim gelecek nesillere ve eğitime verdiğimiz önemin de bir göstergesi. Projemizi devam ettirerek, Türkiye’nin dört bir yanındaki okullarda okuyan ve farklı ihtiyaçları olan öğrencilere destek olmayı hedefliyoruz” dedi. 


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 236
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ