Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

İmamoğlu'nun akıl hocası sosyal medyada alay konusu oldu

Kanal İstanbul çalıştayında açıklamalarda bulunan Prof. Cemal Saydam'ın açıklamaları solonda bulunanları bile gülme krizine soktu.
Bu haber 2020-01-11 09:30:00 eklenmiş ve 265 kez görüntülenmiştir.

Kanal İstanbul çalıştayında açıklamalarda bulunan Prof. Cemal Saydam'ın açıklamaları solonda bulunanları bile gülme krizine soktu.

Prof. Cemal Saydam, "Bu yükü insana ve hayvana verirsek ne olur? İnsan da hayvan da ölür koku çıkar. Çıkan koku da etrafı sarar. Peki bu koku ne yapar ben değil yayın söylüyor. Çıkan bu koku erkek üremesini erkekliği öldürür. Dolayısıyla referanduma giderseniz soracağınız soru bu. Kanal İstanbul yapılırsa erkekliğini kaybetmek istiyor musun? İstemiyor musun? Olacağı bu ben demiyorum" iddiasında bulundu.

Saydam'ın ciddi alınmayan açıklaması salonda alkış almazken birçok kişinin yüzündeki şaşkınlık ifadesi de kameralara yansındı.

SAYDAM'IN AÇIKLAMALARI TWİTTER'DA ALAY KONUSU OLDU

KANAL İSTANBUL REFERANDUM

Habertürk ekranlarına konuk olan CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Kanal İstanbul referandumunda evet çıksa bile dava acacağını söylemişti.

DAHA ÖNCESİNDE NE DEMİŞTİ?

Ekrem İmamoğlu, "Bir kişinin kendisini “İstanbulluyum” şeklinde tariflemesinin çok önemli olduğunu vurgulayan İmamoğlu, “O zaman o şehre zarar vermezsiniz. O şehrin zarar görmesini engellersiniz. Biz, onun için diyoruz ki; bir şehirle ilgili çok önemli bir karar alıyorsanız, halkınıza güvenin ve sorun. Toplumun önceliği ne? Bu, İstanbul için çok önemli bir karar mıdır? Son günlerde Kanal İstanbul konuşuluyor. Evet; çok önemli bir karardır. Hayatı değiştiriyorsunuz. Olumlu mu, olumsuz mu? Kıtayı değiştiriyorsunuz. Anakarayı değiştiriyorsunuz. Toprakları, suyun akışını, yolları, köprüleri, alt yapıyı değiştiriyorsunuz. Bu, şehrin önceliği mi acaba? Deprem mi öncelik? Can güvenliği mi öncelik? Ekonomi mi? Sadece bu şehirde bulunan 1,5-2 milyon işsiz mi öncelik? Mesela bunları halka sormanın ne mahsuru var” demişti.

 

nethaber

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 236
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ