Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Günsan iş Ortaklarını Tayland Pattaya’da Ağırladı

Anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle fark yaratan Günsan Elektrik, başarılı bayilerini Tayland Pattaya gezisinde ağırladı. 25 Kasım-1 Aralık tarihleri arası düzenlenen 6 günlük gezi boyunca Pattaya’da Mercan Adası’nı gezen, timsah çiftliğine konuk olan Günsan bayileri hem yakından tanışma fırsatını buldu hem de keyifli anlar yaşadı.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Aralık 2019 - 229sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-12-26 11:43:50 eklenmiş ve 436 kez görüntülenmiştir.

Anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle fark yaratan Günsan Elektrik, başarılı bayilerini Tayland Pattaya gezisinde ağırladı.  25 Kasım-1 Aralık tarihleri arası düzenlenen 6 günlük gezi boyunca Pattaya’da Mercan Adası’nı gezen, timsah çiftliğine konuk olan Günsan bayileri hem yakından tanışma fırsatını buldu hem de keyifli anlar yaşadı.


Güçlü bayi ağıyla tüm Türkiye’ye ve 50’ye yakın ülkeye ürünlerini ulaştıran Günsan, 25 kişilik bir bayi grubunu 25 Kasım- 1 Aralık tarihleri arasında Tayland Pattaya’da ağırladı. Günsan ekibi ve bayileri Pattaya’nın turistik yerlerini gezerek, keyifli vakit geçirdiler.  Mercan Adası’na giderek su altı güzelliklerini keşfeden, bir timsah çiftliğine konuk olarak macera dolu anlar yaşayan Günsan bayileri, Pattaya’da yaz mevsimini tekrar yaşama fırsatını da buldu. 


“Farklı rotalarda buluşmaya devam edeceğiz”

Günsan’ın bayileri ve iş ortaklarıyla her zaman bir aile olduğunu söyleyen Günsan Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, “Bayilerimizle değişikler yerlere gitmek, değişik kültürleri beraber tanımak bizim için çok keyifli. Artık geleneksel hale gelen gezilerimiz farklı rotalarda devam edecek. Bu gezi hepimiz için son derece motive edici oldu. Hep birlikte çok güzel deneyimler yaşadık ve ilişkilerimizi güçlendirme fırsatı bulduk. Günsan ailesinin bir parçası olan bayilerimize bu tür gezilerle teşekkür etmeye devam edeceğiz.” dedi.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 236
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ