Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Günsan iş Ortaklarını Kutsal Topraklarda Ağırladı


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Aralık 2019 - 229sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-12-26 11:42:16 eklenmiş ve 404 kez görüntülenmiştir.

Anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle fark yaratan Günsan Elektrik, geleneksel olarak düzenlediği Umre organizasyonu ile bu sene 103 iş ortağı ve bayisini kutsal topraklarda ağırladı. 18-25 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen seyahatte Umre ziyaretini gerçekleştiren Günsan bayileri hem dini vecibelerini yerine getirdi hem de Mekke ve Medine’de kutsal yerleri ziyaret etti.

Güçlü bayi ağıyla tüm Türkiye’ye ve 50’ye yakın ülkeye ürünlerini ulaştıran Günsan Elektrik artık geleneksel Umre organizasyonu ile bu yıl da iş ortakları ve bayilerini kutsal topraklarda ağırladı. 18- 25 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen ziyaret süresince dualar edildi ve umre için gerekli dini vecibeler yerine getirildi.


Organizasyon boyunca Günsan bayileri, düzenlenen sohbet toplantıları ve dualar ile ziyaretin manevi atmosferini yoğun bir şekilde yaşadı. Günsan kafilesi Kabe-i Şerif’te Umre ziyaretini gerçekleştirirken ayrıca Mekke ve Medine’de; Sevr Dağı Mağarası, Müzdelife, Cin Mescidi, Nur Dağı, Cennetül-Mualla Kabristanı, Mescidi Nebevi, Kuba Mescidi gibi kutsal alanları da ziyaret ederek, ibadetlerini yaptı.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 236
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ