Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Günsan Orta Doğu ve Afrika’ya Özel Yeni İngiliz Serisini Arap Firmalarla Buluşturdu


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Aralık 2019 - 229sında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-12-26 11:40:15 eklenmiş ve 419 kez görüntülenmiştir.

Alternatif ve yenilikçi ürünleriyle anahtar ve priz sektörüne yenilikçi bir yaklaşım getiren Günsan, 20-22 Kasım tarihleri arasında Turab Expo’nun organizatörlüğünde düzenlenen 6. Türk-Arap Yapı İnşaat Malzemeleri Fuarı’na katıldı.  Özellikle Orta Doğu ve Afrika ülkelerine odaklanarak geliştirdiği yeni İngiliz tipi anahtar priz serisi ve yeni seri şalt ürünlerini ziyaretçilerle buluşturan Günsan, fuarda yeni bağlantılar kurma fırsatını da buldu.

 

Anahtar priz sektörünün öncü markalarından Günsan, bu yıl altıncısı düzenlenen Türk-Arap Yapı İnşaat Malzemeleri Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini sergiledi. 20- 22 Kasım 2019 tarihleri arasında Pullman Otel’de düzenlenen fuara İngiliz tipi anahtar priz serisi ve yeni seri şalt ürünleriyle katılan Günsan, standıyla da fuar katılımcılarının beğenisini topladı. 


Türk üreticileri, Arap ülkelerinden gelen inşaat ve yapı sektörü özelinde firmalarla bir araya getirmeyi hedefleyen fuar; katılımcı firmalara yeni işbirlikleri için de büyük fırsatlar yarattı. Dünyada 50’den fazla ülkeye ihracatını yaptığı mevcut anahtar, priz ürünlerini de ilgili ülkelerden gelen ziyaretçilere sunarken, yeni seri ürünlerini de tanıtma fırsatını yakalayarak, verimli sonuçlarla fuardan ayrıldı. 


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 236
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ