Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MULTİTEK FABRİKA ZİYARETLERİ SON HIZIYLA DEVAM EDİYOR


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ekim 2019 - 227.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-10-31 09:28:45 eklenmiş ve 508 kez görüntülenmiştir.

Multitek; 30. Yıl tanıtım, eğitim programları kapsamında gerçekleştirdiği fabrika ziyaret ve eğitimlerine son hızıyla devam ediyor! Eylül ayı içerisinde değerli is ortaklarımızın destekleriyle Isparta ve Bursa illerinden gelen çok sayıda değerli misafirimizi Sancaktepe’de bulunan üretim tesislerimizde ağırladık. Bu kıymetli buluşmalar için öncülük eden Isparta Elektrikçiler Odası Başkanı Sayın Abdullah Kaya ve değerli iş ortağımız 4M Altın Elektrik firması sahiplerinden Sayın Malik Altın’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Ekim ayının ilk haftasında ise Afyon’dan gelen çok sayıda değerli misafirimizin fabrikamızda bir araya gelmesinde destek olan Gökfen Elektrik firma sahibi Sayın Sami Gökmen’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Yapılan ziyaretlerin ortak amacı üretim tesislerimizin tanıtılması, firmamızın geçmişten bugüne tarihi, firmanın araştırma, geliştirme ve sürekli yenilikçi faaliyetlere verdiği önem, sektördeki yenilikler ve akıllı ev teknolojilerinin yakın geleceği hakkında sektör öncülerini bilgilendirmektir. Eğitim sırasında ve sonrasında misafirlerimiz birbirleriyle faydalı olacak fikir alışverişlerinde bulundu, hoş sohbet yapıldı.


Davetimizi kırmayıp bizleri ziyarete gelen, ürünlerimizi ve bizleri tanımaya çalışan Isparta, Bursa ve Afyon bölgesi elektrikçilerine ve bu ziyaretlerin gerçekleşmesinde emeği olan değerli iş ortaklarımıza tekrar teşekkür ederiz.  


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ