Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Kara propaganda yapanlar mahcup oldu

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin yaptığı açıklamada "Operasyon başladığında işgal gücü olduğumuzdan bahseden, kara propagandaya imza atanlar bir kere daha mahçup olmuşlardır" ifadelerinde bulundu.
Bu haber 2019-10-25 09:34:39 eklenmiş ve 252 kez görüntülenmiştir.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Barış Pınarı Harekatı’na ilişkin diplomatik gelişmeler hakkında önemli açıklamalar yaptı. Çelik, “Bu operasyon başladığında işgal gücü olduğumuzdan bahseden, kara propagandaya imza atanlar bir kere daha mahcup olmuşlardır” ifadelerinde bulundu.

Çelik’in açıklamalarından öne çıkanlar:

”Suriye topraklarında milli güvenliğimize yönelik tehdit organizasyonunun boşa çıkarılması ile tamamlanmıştır. Pozisyonumuz hem ABD hem Rusya tarafından teyit edilmiştir. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yürütülen bu müzakere süreci, tüm dünya tarafından başarı olarak kabul edilmiştir.

PLANLAR BOŞA ÇIKTI

30 km derinlikte terör örgütü unsurları olmayacaktır. Mültecilerin güvenli ve gönüllü bir şekilde dönüşü için ortak çalışmalar yapılacaktır. Terör örgütü üzerine kurulan planlar boşa çıkarılmıştır. Türkiye amaçlarına ulaşmıştır. Bunun açık bir başarı olduğu dünyadaki yayın organlarının manşetlerinde görülüyordu. Bunun açık kaybedeni terör örgütüdür. Kaybetmeye devam edecektir. Türkiye’ye karşı sözler edenler bir kere daha mahcup olmuşlardır. Mazlum halkları koruma mücadelesi olduğu net bir şekilde ortaya çıkmıştır.

TRUMP’IN MEKTUBU YOK HÜKMÜNDEDİR

CHP Genel Başkanı bu başarılı süreçte Türkiye’nin yanında olmamıştır. Cumhurbaşkanlığı makamına dönük olarak dünyanın neresinden gelirse gelsin saygı sınırlarını aşan her mesaj yok hükmündedir. Cumhurbaşkanımız ‘Bu mektubu unutmadık gereken şekilde gereken zamanda karşılığı verilecektir’ demiştir.

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU’NA SERT TEPKİ

Türkiye’nin imza attığı başarı söz konusu olduğunda dünyadaki başka yerlerden önce sabotaj faaliyeti CHP Genel Başkanlığı’nca ortaya konuluyor. Bizim açımızdan yok hükmündeki mesajı, grup konuşmasında söz konusu ederek siyasi sabotajı gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Eğer gerçekten samimiyse CHP Genel Başkanı terör örgütünün yanında olan partiye yönelik bir eleştiri getirmelidir. Türkiye’nin haklı tezi dünya tarafından kabul edilmiş ancak CHP bu olgunluğu gösterememiştir. Kendisi 7 tane soru sormuş. Onun şimdiye kadar bu makama karşı hürmetkar tutum içerisinde olmadığını biliyoruz. Mektubun sızdırılması tüm bu diplomatik başarı süreçlerini sabote etmek için kullanılmak istendi.

 

diriliş postası

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ