Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Fatih Portakal'dan büyük küstahlık

ABD’li Yahudi medya patronu Murdoch'un Türkiye'de cebini doldurduğu kanal olan Fox TV’nin Ana Haber spikeri Fatih Portakal, terör örgütü PKK/YPG’den temizlenen Rasulayn’a Türk bayrağı çekilmesinden rahatsız oldu.
Bu haber 2019-10-24 09:01:27 eklenmiş ve 194 kez görüntülenmiştir.

Barış Pınarı Harekatı ile terör örgütü YPG/PKK'dan temizlenen Rasulayn'da terör unsurları ve tuzaklamalara karşı tarama, etkisiz hale getirme ve devriye görevleri sürüyor.

Öte yandan şehir merkezindeki teröristlerin karargah olarak kullandığı belediye binasına kahraman Mehmetçik tarafından Türk bayrağı asıldı. ABD’li Yahudi medya patronu Murdoch'un sahibi olduğu FOX TV’nin Ana Haber sunucusu Fatih Portakal ise belediye binasına "Türk bayrağı" asılmasından rahatsız oldu.

 

Portakal Türk bayrağının asılmasından rahatsız oldu

Daha önce de DAEŞ’le mücadele ettiğini savunduğu terör örgütü YPG/PKK’ya teşekkür eden Portakal, Mehmetçik’in kanlarıyla suladığı topraklarda Türk bayrağını dalgalandırmasını hazmedemedi.

 

Skandal cümleler!

İşte Portakal’ın Rasulayn ile ilgili haberden sonra sarfettiği o skandal ifadeler:

"Orada bir görüntü vardı. Türk bayrağı asmıştı Özgür Suriye Ordusu ve Türk askeri. Biz o görüntüyü kullanmadık. Azez'de sıkıntı yaratmıştı Türkiye’nin başına. Gördüğümüz anda 'biz bu görüntüyü kullanmayacağız' dedik. Biz bayrak asmaya gitmedik oraya. Ve dedik böyle bir görüntü nasıl verilebiliyor diye. Savunma Bakanlığı acaba bunun farkında mı, değil mi? diye aklımızdan da geçirdik."

 

 

yeniakit

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ