Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Şer odakları yine işbaşında

28 Şubat sürecinin mimarlarından olan sözde STK’lar ve meslek örgütleri, birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyduğumuz şu süreçte yine millete kafa tuttu. Barış Pınarı Harekatı’na karşı bildiri yayınlayanşer odakları PYD/PKK terör örgütünden yana saf tuttu.
Bu haber 2019-10-12 10:18:11 eklenmiş ve 150 kez görüntülenmiştir.

Mesleklerinin sorunlarını çözmekten ziyade marjinal sol örgütler gibi davranan ve her fırsatta devlet ve millet aleyhine çalışan meslek örgütleri yüzsüzlükte sınır tanımıyor. 28 Şubat sürecinin baş aktörlerini de yanlarına alan sözde meslek örgütleri milletimizin kuyusunu kazmaya büyük bir iştahla devam ediyor. Devletimizi zor duruma düşürmek için hiçbir fırsatı kaçırmayan şer odakları, Barış Pınarı Operasyonu üzerinden büyük bir manipülasyona imza atıyor. İdeolojik aidiyetlerini bir yular gibi boyunlarına geçiren ve dünya görüşlerinin esiri altına giren meslek örgütü yöneticileri “Bu toprakların ihtiyacı adalet, demokrasi ve barıştır” isimli bir bildiriyle devlete meydan okudu. DİSK, KESK, TMMOB ve TTB imza koyduğu ihanet manifestosunda PKK/PYD terör örgütüne tek bir laf edilmedi.

Terör örgütünü savundular

Kundaktaki bebeklerimizi dahi şehit eden alçakların kökünün kurutulmasına yönelik başlatılan operasyonu zaafiyete uğratmak ve kahraman askerlerimizin moralini bozmak için hazırlanan alçak bildirinin kılıfı ise ‘barış’ oldu. Yıllardan beridir vatandaşlarımızı katleden örgüte sesini çıkarmayan sözde meslek örgütlerinin ve sendikaların, teröristleri savunan bir bildiriye imza atması ise kamuoyunda infiale yol açtı. Şanlı mücadelemizin basit bir ‘askeri macera’ olarak nitelendiği bildiride, “Böylesi bir askeri maceranın hiçbir sorunu çözmeyeceğini, aksine ülkemizin temel sorunlarını derinleştireceğini görenler için, göz göre göre susma zamanı değildir. Suriye’de girilmek istenen yeni maceranın, daha önce girilen maceralarda olduğu gibi, bu temel sorunları çözmek bir yana daha da derinleştireceği açıktır” ifadelerine yer verildi.

 

 

yeniakit

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ