Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

İmamoğlu; AK Parti'nin başarısını tasdik etti

Metrobüs kazasıyla ilgili bir açıklama yapan CHP'li Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İBB, AK Parti'nin başarısını tasdik eden bir açıklama yaptı. CHP'li İBB yönetimi, 3-4 yıllık bir sürede AK Partili yönetimin metrobüs kazalarını yaklaşık yüzde 75 oranında düşürdüğünü itiraf etti.
Bu haber 2019-10-07 09:26:29 eklenmiş ve 137 kez görüntülenmiştir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, bu sabah meydana gelen metrobüs kazasına ilişkin inceleme başlatıldığı, yeni üzücü olayların önüne geçilmesi için çalışmaların sürdürüldüğü kaydedildi.

 

CHP'li İBB yönetimi AK Parti'nin başarısını tasdikledi

Seçimden önce AK Parti'yi yerin dibine batıran CHP'li İBB yönetimi, İBB'nin AK Parti yönetiminde metrobüs kazarlarını 4 yılda yaklaşık yüzde 75 oranında düşürdüğünü tasdikleyen şu verilerle açıklamaya devam etti:

 

"İETT verilerine göre; hattaki kaza sayısında da düşüş yaşanıyor. 2016 yılında 804, 2017 yılında 640, 2018 yılında 404 kazanın meydana geldiği hatta 2019 yılında ise 189 kaza oldu. Ayrıca, kazaların daha da azaltılması için araçlara erken uyarı sistemi takılmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. Hız limitlerini kontrol eden araç takip sistemi, şerit değiştirme uyarı sistemi ve akıllı fren sistemi gibi önemli görevler üstlenebilen sistem sayesinde daha güvenli ve konforlu bir sürüş sağlanıyor."

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ