Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Hani sanatçı yalaka olmazdı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Başkan Erdoğan’ın daveti üzerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne giden sanatçılar için sarf ettiği “Yalakadan sanatçı olmaz” sözleri CHP yandaşı şarkıcıları zorda bırakmaya devam ediyor.
Bu haber 2019-10-03 09:31:43 eklenmiş ve 174 kez görüntülenmiştir.

Geçtiğimiz günlerde Harbiye konserine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i davet eden ve övgüler yağdıran popçu Tarkan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Yalakadan sanatçı olmaz" sözlerini akıllara getirmiş ve eleştirilerin hedefi olmuştu..

 

ÖZOĞUZ'DAN YAVAŞ'A ÖVGÜLER

Tarkan'ın ardından bu kez de Gökhan Özoğuz aynı sözlerle eleştiri oklarını üzerine çekti. CHP'li Mansur Yavaş ile görüşen ve bu görüşmeyi sosyal medya üzerinden paylaşarak övgüler yağdıran Özoğuz akıllara Kılıçdaroğlu'nun "Yalakadan sanatçı olmaz" sözlerini getirdi..

 

 

 

"ORMANLARI PKK YAKTI" DEMEMEK İÇİN ÇOK ZORLANMIŞTI

Çevreci geçinen Gökhan Özoğuz'un, orman yangınları bahanesiyle hükümeti hedef almasına karşın; yangınları çıkaran terör örgütü PKK'ya tek kelime etmemesi dikkat çekmişti. Oysa terörö örgütü PKK, o yangınları üstlenmiş ve bunu açıkça deklare etmişti. Şarkıcı Gökhan, bütün bunlara rağmen terör örgütünü eleştirmemişti..

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ