Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Günsan Authentıc Stone Koleksiyonu ile doğal taşın cazibesini dekorasyona taşıyor


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Eylül 2019 - 226.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-10-01 09:26:44 eklenmiş ve 476 kez görüntülenmiştir.

Günsan Elektrik, dekorasyonda klasik stilin vazgeçilmezi mermeri Stone Koleksiyonu ile yaşam alanlarına taşıyor. Her tarza ve ihtiyaca uygun renk ve desenleriyle 5 farklı konseptte anahtar ve prizler sunan koleksiyon, modern mekanlara doğal taşın kendine has dokusunu yansıtarak, seçkin bir ambiyans katıyor.


Doğadan bir parça taşıyan en küçük ayrıntı, yaşam alanlarını farklı bir atmosfere dönüştürebiliyor. Doğal taşın kendine has desen ve renk zenginliğini Authentic Stone Koleksiyonu ile anahtar ve priz tasarımlarına taşıyan Günsan Elektrik, dekorasyonda küçük görünen detaylarla büyük değişimler yaratmak isteyenlere ilham veriyor.


Mermerin ışıltısı ile göz alıcı mekanlar!

Farklı renk ve dokulara sahip Stone Koleksiyonu’nda Exotica, Vivendi, Terra, Flav ve Rosa modelleri yer alıyor. Flav klasik mermerin sadeliğini yansıtırken, Exotica ve Vivendi, daha koyu ve göz alıcı renk ve desenleriyle mekanlara şıklık katıyor. Doğal taşın en doğal dokusunu taşıyan Terra, daha otantik bir tarz sunarken, ışıltısı ve sıcak tonları ile dikkat çeken Rosa da bulunduğu mekanları şık ve romantik detaylarla farklılaştırıyor.


Günsan Authentic Stone Koleksiyonu’nda yer alan anahtar ve priz tasarımlarına https://www.gunsanelectric.com/tr/download/katalog-ve-brosurler linkinden ulaşabilirsiniz.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ