Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Rusya pazarından Günsan’a yoğun ilgi

Anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle fark yaratan Günsan, 10-13 Eylül tarihleri arasında Rusya’nın bir numaralı Elektrik ve Aydınlatma Fuarı Interlight Moskova’ya katıldı. Light + Building tarafından desteklenen ve bu yıl 25’incisi düzenlenen fuarda yenilikçi anahtar-priz ve yeni seri şalt ürünlerini sektörün en dinamik ve gelişmekte olan pazarıyla buluşturan Günsan, fuar boyunca önemli iş bağlantıları gerçekleştirdi.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Eylül 2019 - 226.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-10-01 09:18:13 eklenmiş ve 136 kez görüntülenmiştir.

Günsan Elektrik son teknolojiler odağında ürettiği yenilikçi ürünleriyle, aydınlatma ve elektrik sektörünün dünya çapında önemli buluşmalarından Interlight Moskova Fuarı’na damgasını vurdu. 10-13 Eylül tarihleri arasında 22 ülkeden 400’den fazla şirketi Moskova’da buluşturan fuarda Günsan Elektrik de hedef pazarlarından olan Rusya’dan sektör profesyonelleri ve tedarikçilerle bir araya geldi. Fuarda yenilikçi, trend ve fonksiyonel ürünlerini sergileyen Günsan, birçok önemli iş bağlantısı kurarak Rusya pazarında bilinirliğini de artırdı. 


“Rusya pazarında daha etkin olmayı hedefliyoruz”

17 bin parçalık ürün portföylerini Türkiye ile birlikte 50’den fazla ülkeye sunduklarını söyleyen Günsan Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, Rusya pazarındaki yeni iş fırsatlarına odaklandıklarını belirterek, “Günsan olarak hedefimiz, ihracat yaptığımız ülke sayısını 70’in üzerine çıkarmak. Bu doğrultuda rotamızı Afrika ve Ortadoğu’nun yanı sıra Rusya pazarına çevirdik. 


Rusya pazarı hem dinamik hem de elektrik ve aydınlatma sektöründe çok büyük potansiyele sahip. Bilinirliğimizi artırmak ve yeni iş bağlantıları kurmak amacıyla katıldığımız İnterlight Moskova, bu sektörün en önemli organizasyonlarından biri. Hedefimiz ilerleyen dönemlerde bu bölgedeki ürün ihtiyacını karşılayacak yeni ürün gruplarını pazara sunmak. Bu açıdan fuar, yeni iş bağlantıları sağlamamız adına önemli katkılar sağladı.” değerlendirmesinde bulundu.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ