Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

Günsan İş Ortakları ile Muhteşem Bir Benelüks Seyahati

Anahtar ve priz sektöründe yenilikçi ürünleriyle fark yaratan Günsan Elektrik, başarılı bayileriyle Benelüx gezisinde bir araya geldi. 5 günlük gezi boyunca Brüksel, Lüksemburg, Brugge ve Amstardam’ı gezen Günsan bayileri hem yakından tanışma fırsatını buldu hem de keyifli anlar yaşadı.
Bu haber Teknik Elektrik Postası, Eylül 2019 - 226.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-10-01 09:14:55 eklenmiş ve 151 kez görüntülenmiştir.

Güçlü bayi ağıyla tüm Türkiye’ye ve 50’ye yakın ülkeye ürünlerini ulaştıran Günsan, başarılı bayilerini 4-8 Eylül tarihleri arasında Benelüx ülkelerinde ağırladı. Günsan ekibi ve bayileri Brüksel, Lüksemburg, Brugge ve Amsterdam’ın turistik yerlerini gezerek, keyifli vakit geçirdiler.  


Brugge ve Amsterdam’da kanal turuna katılan Günsan bayileri, Hollanda’nın ‘masal gibi’ diye nitelendirilen balıkçı kasabaları Marken ve Volendam’ı da gezmeyi ihmal etmedi. Günsan’ın bayileri ve iş ortaklarıyla her zaman bir aile olduğunu söyleyen Günsan Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, “Yıl boyunca yoğun çalıştık. Bu gezi hepimiz için son derece motive edici oldu. Hep birlikte gezdik, gördük, fikir alışverişinde bulunmayı da ihmal etmedik. Günsan ailesinin bir parçası olan bayilerimize bu tür gezilerle teşekkür etmeye devam edeceğiz.” dedi.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ