Teknik Elektrik Postası - Sektörün Kalbinden

MULTİTEK IP ıNTERKOM ÜRÜNLERİ AVUSTRALYA GÜVENLİK FUARINDA TANITILDI


Bu haber Teknik Elektrik Postası, Ağustos 2019 - 225.Sayısında yayınlanmıştır.
Bu haber 2019-08-29 10:21:27 eklenmiş ve 274 kez görüntülenmiştir.

Multitek Avustralya pazarındaki IP interkom ve akıllı ev sistemleri payını arttırmaya devam ediyor. Güvenlik alanında 31 yıldır Avustralya’nın en büyük ve istikrarlı fuarı olan, bu sene Sydney’de 24-26 Temmuz tarihinde gerçekleşen Security Exhibition & Conference fuarında yerimizi aldık. Fuar boyunca ziyaretçilere ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi verirken, Avustralya güvenlik ve inşaat endüstrisinin önde gelen firmalarına ürünlerimizi tanıttık.


Avustralya fuarında ilk defa tanıttığımız Linux IP interkom sistemlerimiz de ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı. Linux IP interkom sistemi özellikle fiyat odaklı, güvenlik özelliği talep eden ancak akıllı ev özelliğine ihtiyaç duymayan projelere cevap vermek için geliştirildi. Linux tabanlı yeni nesil IP interkom serisi, ergonomik tasarımı, kolay kurulumu ve kullanıcı dostu ara yüzü ile hayatınızı kolaylaştırmaya hazır. Ek bir altyapı gereksinimi olmadan sınırsız sayıda daireyi birbirine bağlayın ve teknolojinin keyfini çıkarın.


Fuar boyunca ürünlerimize yoğun ilgi gösteren ziyaretçilerimize teşekkür ediyor, seneye tekrardan yeni ürünlerimizi tanıtmak için standımıza bekliyoruz.


ETİKETLER :
Diğer SEKTÖREL haberleri
Dergilerimiz
Baş Yazar
Mustafa ALBAYRAK
Teknik Elektirk Postası - 236
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Anket
Dergimizi nasıl buluyorsunuz?
Güzel
Çok Güzel
İdare Eder
Daha iyi olabilir
Beğenmiyorum
© Copyright 2013 Teknik Elektrik. Tüm hakları saklıdır.
ELEKTRİK
AYDINLATMA
TEKNİK BİLGİ
ENERJİ
GÜNEŞ ENERJİSİ
RÜZGAR ENERJİSİ
NÜKLEER ENERJİ
TEKNOLOJİ
GÜNDEM
SİYASET
EKONOMİ
SPOR
EĞİTİM
DÜNYA
DOST SİTELER
ANAHTAR -PRİZ
KABLO ÜRETİCİLERİ
ŞALT ÜRETİCİLERİ